Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mobilklíma vásárlás?

Boseman kérdése:

Mobilklíma vásárlás?

Figyelt kérdés

Vásárolni készülök egy mobil klímát, sajnos normális split klímára nincs lehetőség.Találtam egyet ,de furcsának találom a súlyát. Ezek a mobil klímák 30-35 kg osak ahogy nézegettem őket. De ez az Orion típusu csak 9 kb. Normális ez?


[link]



2017. jún. 26. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem spóroljál ki erre: [link] én így teszek.
2017. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána alaposan, milyen elven hűt. Mert lehet, hogy jeget kell beletenni vagy előfagyasztott jégakkut. Egyébként lebeszélnélek a mobilklímáról, ha éjszaka is használni akarod s mellette aludni is szeretnél. Nagyon zajos, irodába, nappali még elmegy, de éjszaka nem lehet aludni mellette. Ráadásul gondoltál arra, hogy a keletkező forró levegőt megfelelő tömítés mellett ki kell vezetni kültérbe ill. a keletkező kondenzvizet folyamatosan el kell vezetni valahová (ellenkező esetben reggelre tocsogni fogsz a kondenzvízben) ??
2017. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs egyéb lehetőségem a lakás tulaj nem hajlandó belemenni a rendes split klíma telepítésébe.
2017. jún. 26. 20:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy azért 9kg mert ez csak hűt és nem fűt?Erre az 1 re tudok csak gondolni
2017. jún. 26. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
a mobil klima az egy nagy kupac xar
2017. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mobil klíma gégecsővét is ki kell rakni. Ráadásul az egy jó 10cm-es cső. Ha 2 csőves akkor 2x10cm. A két csöves sokkal hatékonyabb, de még az is messze van a split hatékonyságától. Pl ablakba szokás lyukat vágni és az ablakszárnyat cserélgetni télen/nyáron. Szerelés nélkül ez sem megoldható. Akkor már inkább ablak klíma, de az is hangos.
2017. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
06.29től az auchanba az ennel egyel ujabb Omac 1690 verzio 100.000rol 85.000 re lesz kiakciozva. En is arra varok. Havernek pont ez a tipus van bent kb 25-30nm es uzlethelyisegben ul egesz nap es eleg jonak talaltam a hatasfokat ennek a gepnek, ja es erdekea modon nem is mondanam hangosnak. Nekem bejott ez a gep. Mindenkepp racsapok az auchanban. Gondoltam megirom hatha hasznodra valik
2017. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2017. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mobil klímák normál súlya 30 kg feletti.Ami 9 kg-os az nem klíma hanem egy levegőpárásító ventillátor.Olyat nehogy vegyél ,semmit nem ér, pénzkidobás! A linkelt klímánál a 9kg az elírás lesz!


Mobil klíma is jó mert olcsóbb nem igényel falfúrást,nincs külső egység , meg beüzemelési költség ami tetemes. Nálam a nem használt kéménybe van kötve és a gégecsöve le van szigetelve. Hátránya hogy kicsit hangos de én észre sem veszem mert ha álmos vagyok, akkor alszom .

2017. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!