Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet hogy tönkrement a hűtő....

Lehet hogy tönkrement a hűtő. Hasznalhatom igy?

Figyelt kérdés
Snaigé hűtő,két csillagos,kb 20 éves.leolvasztas közben egyszercsak sziszegő hangot hallatott.Aztàn elhallgatott.de akor mar szinte teljesen le volt olvadva.Bekapcsoltam és most újra sziszeg a mélyhűtő.Eddig ilyet nem emlékszem hogy csinalt volna.Nem latok rajta serülést.Ha esetleg gaz szivarog belőle az nagyon veszélyes?felrobbanhat a hűtő? Konyhaban van tehat működik ott tűzhely is.Azert irtam milyen tipus hatha meg tudjatokbtippelni mivel működik.mert papirjait nem talalom.Be merjem kapcsolni?ha csak sziszeg nem baj.ha nem veszelyes.mi baja lehet?szerelot hivni erdemes?
2017. júl. 4. 08:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Szoval most akkor ad a melyhűtő sziszegő vagy suvito hangot mikor be van kapcsolva maskor nem.ha kihuzom egy ido utan elhallgat.egeszsegre lehet artalmas ha szivarog belole valami?
2017. júl. 4. 08:17
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg talàn annyi,hogy ha hozzanyúlok a jéghez a mélyhűtőben utana mintha kissé zsiros tapintadu lenne a kezem.de persze lehet hogy ez nincs összefüggesben.amugy szaga nincs.
2017. júl. 4. 08:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hűt rendesen? De jobb lenne ha megnézetnéd egy hűtőszerelővel, mivel 20 éves , nem árt átnézni, még ha jól működik is.
2017. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na felhivtam egy szerelőt.Pénz hijàn legalàbb tanàcsot kértem.Azt mondta,mivel nyaron olvasztotam le (és amugy annyira be volt fagyva hogy mar egy jegkrem sem fert bele fullig teli volt jeggel).Szoval hogy szerinte a homerseklet okozta nyomaskülonbseg miatt hallhattam azt a suvito hangot mikor levalt rola a jegdarab.mondta hogy figyeljem hül-e meg melegszik-e hàtul? Szerinte nem robban.Hàt most bevan kapcsolva zug szepen halkan.most csendesen sziszeg mar nem hangosan mint előszor.kicsit felek tole.remelem nem lesz baj.

Ötosig lehet feltekerni.Most 3-as ra van allitva.

2017. júl. 4. 12:56
 5/8 A kérdező kommentje:

Làttam egyébként a mélyhűtő alsó részén egy kis karcolast vagy serüles szerüt nagyon pici.

Leragasztottam szigszalaggal.Most ugy nez ki hogy hűt.De ha vegigsimitom a melyhutőt akkor azon a részen ahol a szigszalag van olyan erzes mintha bugyborogna alatta!erzek ott valami rezgest,mozgast.Mas reszen nem

Mire utalhat ez?az ott csak egy vekony műanyaglap.ahol azok a csikozasok vannak benne ott van leragasztva.

2017. júl. 4. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:
A gáz ami a hűtőből eltávozhat a freon. Kizárt, hogy robbanjon. Viszont erősen környezetkárosító gáz.
2017. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Esetleg valami olyasmi lehet benne, bármi ami az ember egészségét veszélyezteti?Olaj, valami folyadék, stb?
2017. júl. 4. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Emberre veszélytelen. A légkör ózonrétegét károsítja ( ld: ózonlyuk)
2017. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!