Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a gyári processzor hűtő...

Ha a gyári processzor hűtő gyári pasztáját ráolvasztom a processzorra, majd leszerelem, akkor azt a szinte új pasztát használhatom a vízhűtéshez?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha már vízhűtésre van pénzed, akkor normális pasztára is legyen.
2014. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem. Egyébként kíváncsiságból kérdeztem. A moderátorok pedig remélhetőleg elintézik a hozzád hasonlóakat, akik nem a kérdésre válaszolnak, hanem eltérnek tőle és megjegyzéseket tesznek.
2014. okt. 30. 19:59
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezért utálom ezt az oldalt használni. Tele van fogyatékosokkal, akik direkt kötekedni jönnek és nem képesek válaszolni a kérdésemre. Amelyet kicsit átfogalmazok, hogy kevesebb dologba kössetek bele.


Tegyük fel, hogy van egy processzor és egy hűtő, amelyet szépen pasztával rárakok. Használom 10 percig, leszerelem a hűtőt. Így a procin lévő pasztát használtam pár percig. Ezek után rá rakhatok ismét egy, esetleg másik hűtőt, újrapasztázás nélkül? Ezen elgondolkoztam és megkérdeztem.


Akiben még van egy csepp értelem, mi több, értelmes, annak tárt karokkal fogadom a válaszát. A többi észlény pedig elmehet keletre.

2014. okt. 30. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi van, nem akartalak fölidegesíteni, csak szerettem volna megjegyezni, hogy jobban megéri egy minőségi 2-3 ezer forintos paszta. És most a kérdésedre válaszolok: Igen, használhatod a vízhűtésedhez, viszont a paszta fele rákenődött az előző hűtőre, míg a procin csak a fele maradt meg, ez az egyetlen lehetséges gond. Ha meg mindig szakszerű, normális választ akarsz, akkor prohardveren kérdezgess.
2014. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!