Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elöltöltős és a felültöltős...

Elöltöltős és a felültöltős mosógépek között mi a különbség?

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Az elsőbe elöl, a másodikba pedig felül tudsz beleesni ha nem vigyázol.
2017. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ezzel a kérdéssel szembesültem, akkor a legfontosabb szempont az volt, hogy hova tesszük a mosógépet, továbbá azt, hogy azt a helyiséget mire akarjuk még használni.


Végül az elöltöltős mellett döntöttünk, mert:

1. van annyi helyünk, hogy a nagyobb gépet is betehessük (dacára annak, hogy panelben lakunk)

2. a Miele gyakorlatilag erre típusra épít

3. szerettünk volna szárítógépet is tenni a mosógépre


Nem bántukm meg.

2017. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Állítólag előtöltős sokkal olcsóbb mint a felültöltős a kategóriájában.
2017. aug. 2. 22:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Igazából a legolcsóbb mindkét kategóriából majdnem egy árban van, ki mit szeret, vagy mit szokott meg. A szűk panelbe sokáig ideális volt a felültöltős mert keskeny, de már elöltöltősből is vannak kimondottan keskeny kivitelek.
2017. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2017. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A választás hova akarod tenni?A felültöltős jobb,rossz ajtótömítés miatt nem fog belőle kifolyni a víz és betöltés és kivételnél nem kell nagyon lehajolni! de ha csak a konyhába van hely vagy bármi miatt pultba kerül,akkor nincs más csak az elöltöltős!

harmadik szempont: Neked melyik tetszik! :)

2017. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tintam válasza:
100%
Nekem volt mind a kettő. Jelenleg eloltoltos van. Jó dolog látni hogyan mos viszont a másiknak van egy nagy előnye szerintem igaz hogy nem annyira esztétikus viszont ha kimaradt valami leallitod és hozzateszed. Sajna az eloltoltosnel ez nem megoldható.
2017. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos árkategória felett mindegy. De azért az elöltöltős hegesztett üstházzal nem épp egy hosszútávú befektetés. Ha szétmegy a 3000Ft értékű csapágy, akkor dobhatod is ki. Ha jól tudom felültősnél még mindig cserélhető. Plusz azért a csapágyak élettartama az olcsóbb gépeknél jobb.
2017. aug. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A felül töltős dobja 2 ponton van feltámasztva és csapágyazva, az elöl töltős csak egy.

Az elöl töltős el tud szórakoztatni egy 1-2 év közötti gyereket, a másik nem :-D

Szinte egyszerre vettünk egy ilyet, egy olyat.

7-8 éve mennek hiba nélkül, ha 10 évnél tönkre megy az életszerű...

Viszont kismama az elöl töltőst könnyebben kezeli, nem kell pocakkal rá hajolni.

A ruhát is könnyebb kiszedni csak a szája elé teszel egy kosarat és belehúzod a ruhákat.

2017. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Általában olcsóbb az elöltöltős-de Miele márkát Írtál, az nem épp az olcsó kategória.
2017. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!