Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Villanysütő mennyi áramot...

Villanysütő mennyi áramot fogyaszt?

Figyelt kérdés
Forintban tudja valaki, ha 20 órán át 80 fokon és 15 órán át 50 fokon üzemel?

2017. aug. 28. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Ez kizárólag attól függ, mennyi a teljesítménye.

Mondjuk olyan villanysütőt még nem láttam, amin lenne 50°C állás, de síma matematika

2017. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szárítani/aszalni szeretnél?


Szerintem egyébként elhanyagolható.

2017. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Aszalni nem gazdaságos vele. Ahhoz ugyanis legalább résnyire nyitva kell hagyni az ajtót, hogy a pára távozni tudjon. Tehát gyakorlatilag a lakást fűtöd a sütővel.
2017. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.-nek: Van olyan sütő. Ha nem tudod a választ, ne okoskodj és ne írj!

3.-nak: Megéri így aszalni.

Mivel senki nem a konkrét kérdésemre válaszolt, hanem a kérdés mögé nézve próbált okos tanácsokat adni/amit nem kértem/, ezért ismerősöm már kiszámolta nekem: kb.600Ft.

1kg aszalt szilvám lett,a szilva ingyen van.

Tesco, stb.üzletekben aszalt szilva 1kg 2000-3000Ft között van. Tehát a kérdésemet én válaszolom meg, érdemleges válaszok helyett:kb.600Ft /és megéri így aszalni/.

2017. aug. 30. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mivel senki nem a konkrét kérdésemre válaszolt"

Mert erre nem lehet válaszolni, annyira függ a sütő felépítésétől (hőszigetelés), de ha nyitva volt az ajtaja, akkor meg teljesen megfoghatatlan a dolog. Megmérni lehetett volna. Ettől függetlenül az ismerősöd akár elég jól el is találhatta a dolgot, azzal nincs baj, de hogy ki nem számolta annak az öt adatnak a birtokában, hogy [sütő, 20, 80, 15, 50], az biztos. Még ha megadtad volna, mennyi nyers szilvát raksz bele, és valahonnan kinéztük volna a nyers és az aszalt szilva nedvességtartalmát, akkor meg lehetett volna határozni a szükséges energiaigényt. De ezt speciel titkoltad.

2017. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!