Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szárítógép kérdés? 2 gyerkőc...

Szárítógép kérdés? 2 gyerkőc miatt gondoltam de a h&mes ruhák 90%-a nem engedi a szárítógép használatot. Volt aki ennek ellenére használja? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hőszivattyús gépem van (állítólag alacsonyabb hőfokon szárít mint a kondenzátoros) a mosógépből egyenesen a szárítóba pakolok mindent! Sok címke szerint 60 fokon se moshatnám és szárítóba e tehetném a ruhák 80%-át....de még a pepcos ruháknak sincs semmi baja 40 mosás és szárítás után se, a h&m-esnek meg még annyi se
2017. szept. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok h&m- es ruhánk van,semmi bajuk a szárítógéptòl.
2017. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén ha nem valami különleges anyag/ruha én nem szoktam figyelni mit szabad és mit nem a szárítóba..

Eddig még semmi nem ment tönkre, van h&m-es ruhánk is .

2017. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Mindenképpen vedd meg!

Életem legjobb döntése volt, hogy vettünk szárítógépet! Télen rettenetesen hasznos! Csak 1 gyerekünk van, de nem is tudom, hogy tudtam eddig a gép nélkül élni. Már azt bánom, hogy nem előbb vettük!


Én mindent bedobok, kivéve a szatén felsőmet. Nem igazán nézegetem a címkét egy sima pólónál, vagy felsőnél.

Eddig semmilyen ruha nem ment tönkre a szárítógépben.

2017. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Én nem szeretem, spröd lesz a tapintása a ruháknak, nem is szoktam használni inkább. A cimkén sokszor mindegy mi van, csak a biztonság kedvéért írják rá.
2017. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Én pont azért szeretem, mert nagyon finom puha lesz minden ruha a szárítógépben. És szösztelenít is. Nem is gondolná az ember, mennyi szösz van egy adag ruhán.
2017. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
81%
Bizony, rengeteg szöszt leszed, sőt, ha bent maradt rgy papírzsepi véletlenül, mèg azt is leszedi a ruhákról. 4gyerkőc van, nem tudnék hova teregetni ennyi ruhát, iszonyat hasznos. Én mindent beleteszek, egy hátránya van: a zoknik összemennek benne, mindig nagyobbat veszek belőlük, hogy ne legyen baj....
2017. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok hasznos infot. Mentek a zöld kezecskék!
2017. szept. 12. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!