Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 13 hónapos fiam van kicsit...

13 hónapos fiam van kicsit magasabb lábfejjel. Az ortopédus szerint nem kell szupinált vagy harántemelős szandi, de a védőnőm teljesen kiakadt mert egy adidas szandál volt rajta. Tényleg csak a szupinált a jó?

Figyelt kérdés

Olyat vettünk ami tartja a bokáját, puha talpú hajlékony.

Most akkor legyen szupinált inkább?


2017. jún. 8. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a szupinált és adidas között van más szandi is... Ilyen pici korban még sokat fejlődik, formálódik a lába, ezért ajánlottabb egy jó minőségű, bőr szandál (semmi harántemelő), hajlékony talpú, kicsit magasabb szárú, kemény kérgű. Pár év múlva jöhetnek az adidasok.
2017. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell supinált, de az adidas és társai kritikán aluliak. Rendes gyerek szandit vegyél. Superfit, primigi, pablovsky...
2017. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Már bocs,de a szakorvos vagy a védőnő a hozzáértőbb a témában? Nálunk is volt ilyen. A védőnő lehordott,hogymenek rakom kenguruba a gyereket,árt a csípőjének. Aztán,amikor mondtam neki,hogy akkor világosítsa már fel az ortopéd szakorvost is,mert az meg kimondottan megdicsért,hogy a kenguru milyen jó választás volt,mert jót tesz a baba csípőjének,a védőnéni se köpni se nyelni nem tudott. Szerintem hallgass az orvosra.
2017. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hogymenek=hogy minek

Bocs :)

2017. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk annak az orvosnak is elvenném a diplomáját aki kengurut ajánl.
2017. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az ortopédusra hallgass..
2017. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
#5 ugyanbiza mér'? Tán ortopéd szakorvos vagy?
2017. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem de volt jó párhoz szerencsém sajnos. Mindegyik elmondta, hogy a kenguru tilos, nagyon árt a gerincnek. A mei tai és a kendő viszont ajánlott.
2017. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja,akkor az én fiam nem tudja,hogy már 7 éve beteg a gerince. Meg az ortopédus se,aki pár hete vizsgálta meg és azt mondta,hogy teljesen rendben van a gyerek gerince is,csípője is. De majd szólok neki,hogy kenguruztam,akkor biztos nyomorékká nyilvánítja. Jól néznénk ki,ha orvosi diplomákat veszegenénk el,mert nem azt modndja,mint a többiek! Kicsit magad lovon ülsz,le kéne szállni.
2017. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
magas lovon
2017. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!