Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehetséges, hogy a hősugárzó...

Lehetséges, hogy a hősugárzó miatt nincs áram?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy hősugárzót, amit estére be is üzemeltem. Levettem kis fokozatra és úgy hagytam éjszakára. Viszont mire reggel felkeltem nem volt áram az én lakrészembe. (Egy nagy házba bérlek szobát lent és a fenti részen van áram) se a szobámba se az alsó fürdőbe nincs áram. Lehetséges,hogy a hősugárzó okozza a problémát? A biztosítékok sehol sincsenek lecsapva.

2017. okt. 15. 10:42
 1/3 Szirty ***** válasza:

Lehetséges.

Szétéghetett valahol egy dobozban a kötés. Örülj neki hogy a ház nem égett le.

2017. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ilyen esetekben mi a teendő?
2017. okt. 15. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szólni kell a tulajnak adjon felvilágosítást a ház elektromos hálózatáról. Ha erre nem tud érdemben válaszolni,akkor a konnektortól visszafele végig kell nyomozni a vezeték nyomvonalát,felderíteni a kötődobozokat és végignézni a kötéseket!
2017. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!