Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beépíthető villanysütő alá...

Beépíthető villanysütő alá kell valami hőelvezető?

Figyelt kérdés

Tehát: A gázföző lap a villanysütő felett lenne a villanysütő a konyhablokkba lenne az alatt van egy fiók. Nem tudom, hogy kell e valami a sütő alá, a használati/hogyan szereled össze javasolja (ikeás mind a kettő eszköz)

Köszi előre is


2017. okt. 16. 03:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy fénykép a sütő aljáról menne? Vagy hogy néz egyáltalán ki?
2017. okt. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem! nekem is így van! A sűtő annyira van szigetelve,hogy kifelé nem sugároz hőt! Próbáld ki illetve gondol át, a 200 C fokon sütő sütőt kivülről kézzel megfoghatod,nem meleg!
2017. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából az aljára gondoltam, nem volt időm azt megnézni. Hiába kérdeztem az eladóktól azoknsem tudtak megerősített választ adni.

2017. okt. 18. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!