Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes ilyen esetben szólni...

Érdemes ilyen esetben szólni a fogyasztóvédelemnek?

Figyelt kérdés

700 wattosnak írják, de 0,7 ampert vesz fel, vagyis 175 wattot tud. aki kicsit tudja a fizikát, ki tudja számolni. nyilvánvalóan átverés, a palacsintatésztát egy percig kevertem vele, égés szag jött belőle....

Scarlett SCHB42S09 Botmixer

ahol vettem (1 hete), ott már nem árulják, levették a kínálatból. csak holnap tudom visszavinni



2017. nov. 29. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ide fogyasztóvédelem.

A feliratot nem az üzlet teszi rá, hanem a gyártó.

A forgalmazónak az a kötelezettsége, hogy az általad haladéktalanul jelzett hibát megvizsgálja és megoldja a problémát.

A vásárlás helyén a vásárlást igazoló blokk kíséretében vidd vissza és jelezd a hibát.

Ha jó fejek kicserélik, ha nem, akkor elküldik javításra, ami teljesen szabályos eljárás.

A többit majd ezután meglátjuk.

"csak holnap tudom visszavinni"

Ha valami okból akadályoztatva lennél abban hogy visszajuttasd, mindenképpen jelezd a hibát telefonon, emailben, stb. Ez a te kötelezettséged.

2017. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, ha nem hajlandóak sem cserélni, sem javítani, sem visszavenni, akkor esetleg tovább viheted az ügyet. De ha olcsóért vetted, akkor nem éri meg vesződni vele. Még az egyértelmű ügyeket is sokáig tart vizsgálni, olyan ügyesen meg tudják magyarázni a gyártók, hogy miért is te voltál a hülye.
2017. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!