Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Dimarson dmr-20 gw-4 klímával...

Doki1968 kérdése:

Dimarson dmr-20 gw-4 klímával tudok fűteni? Hogyan?

Figyelt kérdés
Dimarson dmr-20 gw-4 klímával tudok fűteni? Hogyan? Részletes, érthető válaszokat előre is köszönöm! Elég gyenge a fűtésünk, állítólak lehet a klímával fűteni? Hogyan?

2017. dec. 2. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kereső szerint hűtő-fűtő, tehát tudsz vele fűteni. A keresőben talált kép szerint a távirányítón a fekete mezőben lévő operation mode gombot kell nyomogatni, addig, amíg egy nap meg nem jelenik a kijelzőn. Ez lehet a fűtés szimbóluma. Ezután a szokásos gombbal beállítod a hőmérsékletet.
2017. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gabesz147 ***** válasza:

Itt egy letöltő oldal, a lassúval is egy percen belül lejött, a nem vagyok robot-tal párszor lehet, hogy kérdezi a képeket, -utálom:D,

Egy pdf-et nem enged, megpróbálom priviben, használati utasítás.


Annál rosszabb a hatásfok, minél hidegebb van, fűt, de többet zabál, és nézd meg, meddig bírja minuszban.


Olvasd el alaposan, ma már nem szerelhet akárki, és mekkora helyet tud fűteni, szerintem egy kisebb szobát.

2017. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabesz147 ***** válasza:
Most látom, hogy csak gyenge fűtést akarsz segíteni vele, akkor biztos jó lesz, én is arra használom, más típus, de mindegyik nagyjából 10 percen belül kellemes meleg levegőt kezd el fújni. Hazaérkezéskor ez jó, aztán a konvektor is bemelegszik. (Hogy melyik gazdaságosabb, annyira nem érdekel, legyen meg a 20-22°C, olcsó, meg környezetbarát energia mind mese:D.) Üdv.
2017. dec. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2017. dec. 24. 09:08
 5/7 Badujana válasza:

Sziasztok.

Dimarson dmr-20 gw-4 klímánál olyan hiba jelentkezett, hogy sikerult visszaszivatnom a kompresszorba a gázt, utána leszereltem, visszaszereltem, szépen vissza is ment a rendszrbe a gáz, viszont kiált hibára, méghozzá olyanra, hogy egyszerre villog a RUN(zőlden) és a SLEEP(pirosan)...Áramtalanítottam, utána újra megpróbáltam és annyi történt, hogy csippant egyet, kinyílt a terelőlapát, majd felcsukódott és se kép, se hang... beltéri kötéseit ugye nem is piszkáltam, a kültéri bekötéseket, pedig lefotoztam, és az alapjan kotottem vissza mindent. Köszi a segítséget. Üdv

2021. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 - Nem itt kellett volna megkérdezned, főleg nem egy ilyen régi kérdésnél, hanem egy új kérdést kiírva, amit többen látnak. Nem sikerült megfejtenem milyen hibát jelez, nem igazán lehet róla találni a neten infót. Vákuumozás volt a visszaszerelésnél? A leírás szerint nem, pedig egy klíma felszerelésénél eléggé fontos dolog. Kétlem azonban, hogy emiatt jelezne hibát, a vákuumozás hiányából nem azonnal, hanem akár csak évek múlva lehet gond.
2021. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megoldódott? Ha igen, hogyan?

Köszönöm

2022. máj. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!