Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire megbízható a Hauser...

Mennyire megbízható a Hauser C-914 kávéfőző?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni 1 kávéfőzőt 2 személyre, olyat ami nem túl drága és a Hauser C-914 kávéfőzőjét néztem ki. Érdekel kinek milyen véleménye van róla.
2010. jún. 2. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább ezek között nézelődnék amihez későbbiekben garantáltan kapok alkatrészt,mert minden van hozzá és magyar termék. A vízkötelenítése is pofon egyszerű ezeknél a KV főzőknél: [link]
2010. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2500ft-os 450 Wattos Hauser C-914 Kv főzőtől ne várj csodát!
2010. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Hauser márka eddig bevált. Szerintem érdemes megvenni, ha mégsem jön be, akkor buktál 2600 Ft-ot, na és akkor mi van? :)

Nekem Hausmeister kávéfőzőm van, kb 2000ért vettük, csak a másik fajta, nem a filteres, három éve napi többször használom és semmi baja és finom kávét főz. Szóval nem feltétlen baj, ha olcsó a kávéfőződ :)

2010. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig sajnos 1-2 ember kivételével csak negatív dolgot mondtak erről, meg az olcsó kávéfőzőkről. De még gondolkodom rajta és várom a többi hozzászólást.
2010. jún. 2. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt kell tisztán látnod, hogy ez a 9 ezer forintos Philips automatikus kikapcsolő nélküli változata.


A főzés végén a lámpa világitva marad, 10 percenként ujra indul, és ujra és ujra csak a tulhevülés-érzékelő miatt kapcsol ki.



Ha ott tudsz ülni mellette ugyanolyan jó, de ha bekapcsolva hagyod, egy délután alatt tönkremegy.

2010. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!