Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az uj aszalogépek mind adnak...

Az uj aszalogépek mind adnak ki valami szagot magukbol, vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés

Vetten egy aszalo gépet karácsonyra és már párszor használtam ,még mindig büdössek a gyümölcsök belöle.olyan müanyagszaguak.(ehetö,de utánizük nagyon nemjo)meddig lesz ez még?vagy vigyem inkább kicserélni valami másra?valami hasonlót vettem mint ez 21000 ft ért

[link]

Tik is találkoztatok illy esettel?vagy ez eleven hibás...?eddig használtam cca 2x4 órát.(2aszalás)valamit javult,de még mindig büdös.veletek már történt meg ilyen eset?

Köszi a válaszokat!


2017. dec. 27. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyártás miatt van.
2017. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mer máanyag
2017. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat eddigis.na ok,de akkor nemis várhatok késöbb se tiszta gyümölcsizt?már használtam kb 40 órát teljes erővel és még mindig picit érezni benne a müanyagszagot.(mert müanyag...)akkor az aszalok nagy százaléka büdösítt?merthogy rengeteg a müanyag gép.és igy a gyereknek se merem adni.nincs valami anyag erre a szagra?másnak is van valami hasonló problémája a gyümölcsaszalójával?csak nemir róla?...:-(
2017. dec. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!