Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egyes...

Miért van az hogy egyes emberek azt hiszik attól lesznek felnőttek hogy a gyermeki dolgokat teljesen kiölik magukból? Én iszonyat kisgyerekes vagyok, de eltartom magam és van saját lakásom stb. Akkor most hogy is van ez? 27f

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs de talán azt hiszik hogy már felnőttek módjára kell viselkedni és semmi gyerekesség ne legyen bennük vagy csak nagyon minimális

Nem tudom mire jó ez nincs abba semmi ha valaki gyerekes pl a héten rajzfilmeket is néztem na és nincs abba semmi jók azok

Sőt játékbuszom is van

24f

2017. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

ugye tudod, hogy attól, mert eltartod magadat és saját lakásod van még nem vagy felnőtt?

kisgyerekes vagy, lehet meg se érné neked magyarázni, hisz már maga a kérdésből látszik, hogy elég gyerekes a gondolkodásod, nem tudsz egy ilyen egyszerű dologra rájönni, vagy csak más fajta nevelést kaptál, nem tudod beleképzelni magadat az ilyen emberek helyzetébe

2017. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenkiben él egy kisgyerek pedig, a pszihológia is ezt állitja
2017. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
#2 nem is attól leszel felnőtt, hogy karóval a seggedben élsz...
2017. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

#4:

lehet hihetetlennek hangzik a válaszom után, de bennem meg van még a gyermeki oldal és a felnőtt oldal is

de nem attól lesz valaki felnőtt a szememben, mert sjaát háza van, vagy épp eltartja magát, sok 30-40 éves elérte ezeket mégis rosszabbak sokszor, mint a gyerekek

tudni kell felelősséget vállalni, merni kell lépni, akár egyedül is kitartani...

2017. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sok éve egyedül élek felelősségteljes életet, jónéhány problémát hordozok/megoldok, munkámban komoly, megbízható ember(nő) vagyok, mégis van, hogy öröm és kikapcsolódás a játék vagy olyan elfoglaltság, ami egy kevésbé laza felfogásúnak elítélendő lehet. Szerintem ettől nem kevesebb, hanem több és érdekesebb az ember, feltéve, hogy tudja a határokat. Ja, és SpongyaBobot is szeretem :)
2017. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez sztem egy görcsös bizonygatása annak, hogy ők bizony felnőttek. Mintha attól lenne vki felnőtt, hogy besavanyodik.


Mondjuk itt a gyermeki meg a gyerekes dolgok között különbséget tennék... nálam a gyerekes az, aki nem érett meg komoly dolgok kezelésre, hisztizik, csapkod, türelmetlen. A gyermeki meg az, akiből még nem veszett ki a lelkesedés, és nem hiszi, hogy attól felnőtt, hogy nem néz már meséket, nem szeret játszani, nem szereti a plüssöket, nem szereti a színeket. Én utóbbi típus vagyok 100%-ban.


(amúgy ennél a besavanyodásnál már csak az a jobb, aki évekig hirdeti, hogy ő mennyire felnőtt, mert nem néz mesét, aztán ha az aktuális menő ismerőséről kiderül, hogy mesét néz, hirtelen a legnagyobb fanja lesz a meséknek :D)

2017. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!