Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudtok olyan porszívót ajánlan...

Tudtok olyan porszívót ajánlani ami nagyon bevált?

Figyelt kérdés

Egy olyan kellene ami legalább 2 évig jol szív és tart is már amennyire lehet mert amiket eddig vetteünk nem tartottak vagy nem szívtak.

kérlek linkeljétek is vagy a pontos nevét írjátok le



2018. jan. 7. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a Samsung márkát javaslom, nekem egyedül az vált be és azért még megfizethető. Igaz hogy 12-16 ezer ft körül van egy vlamire való, de én megvettem már lassan 4 éve és azóta semmi bajom vele. Szív mint az állat, szövetes porzsákja van amit kiürítés után jól kirázok. A szűrőket meg fél évente egyszer kiszedem jó alaposan kimosom alkoholos tisztítószerrel, szépen kiöblítem hagyom egy napig száradni és utána teljesen jó. Ezek is nagyon fontosak egy porszívónál, főleg az ami kifelé nyomja a levegőt mert ugye ha eltömődik, nem jut ki a forró levegő akkor felmelegszik a gép és vagy leáll egy védelem miatt és nem is tudod indítani egy darabig, vagy szétég a motor és kuka. De a Samsungok kasznija alapból úgy van kialakítva hogy szellőzzön is az egész, meg a gégecső is kegyetlen erős, meg tartós, pedig idehaza azért igénybe van véve, tehát mi alaposan kihasználjuk.

Természetesen ha megengedi a pénztárcád akkor Kärcher termékét javaslom még, de az inkább műhelyekbe, autókba való. Egyébként én a Tescoba vettem az ottani saját márkás gépet, meg egy más noname márkás porszívót, de az olyan is. Egy ismerős akinek kis szoba-konyha lakása van neki az tökéletes arra, de egy nagyobb lakásra, autó takarításra már nem igazán. Én azt a tesco gazdaságos porszívót l is adtam, a másik noname márkás az tönkre is ment nem sokkal miután lejárt a garancia.

2018. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
s tudnátok tipusokat is írni?
2018. jan. 7. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Elektrolux ergospace van nekem 2005 óta és piszok jó.

Csak 3-5 évente illik HEPA mosható szűrőt is cserélni benne de az olyan 1500-3000 Ft.

Illetve porzsákos, de én utángyártott porzsákot veszek hozzá aminek darabja 250 Ft. A szomszédom is ilyet használ ahol asztmás gyermek van.

2018. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Samsung pont nem jó a szüleimnél van vagy 5 porszívó így tudom a Karscherek sokkal jobbak.
2018. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De egyébként most bejött egy Amerikai márka is itthonra a Hoover. Én abban is gondolkodnék, sok jót olvastam róla.
2018. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Maxitabi ***** válasza:

Miele porszívók. Édesanyámnak a silence van, porzsákos,de sokára telik meg, nagyon jó a szívóereje, nem romlott semmit és irtó halk.Most 3 éves,nagyon jó.(ja és hosszabb szőrű eb van)

Nekem dyson dc 33 triggerhead van (2 macskára), a szívóereje azért elmegy kategória (miele jobb), igaz ennek sem csökkent az ereje(ezért is vettem meg,mert így reklámozzák)-de hangos és nekem macerás a tartály/szűrő ürítése és mosása. A borsos ára ellenére nem szerettem bele.Ok,addig fogom nyúzni,míg meg nem hal... az is 3 éves..

2018. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó csak a Miele a gazdagoknak van, az prémium kategória...

Tudok Lux porszívót is ami a levegőt is tisztítja és tényleg 3x annyi koszt szed ki a szőnyegekből mint a hagyományos porszívók, csak 750.000 forintba kerül.

2018. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Esetleg olcsobb bevált márkákat tudtok irni még vagy linkelno? Énis egy Karcher wd 3-ban kezdek gondolkodni, abból azok a kissebb porszívók is jók?
2018. jan. 11. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!