Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót ajánlanátok,...

Milyen porszívót ajánlanátok, milyet használtok otthon ami bevált?

Figyelt kérdés

Valami erős és korszerű gépet keresek kb 30 e Ft-ig.

Érdemes ilyen porzsák nélkülit venni,vizeset pl?


2012. nov. 18. 21:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én porzsák nélkülit használok (nem vizes), HEPA szűrőset, csak ajánlani tudom. :) Nem volt még vele gond, két és fél éve megvan. > Gorenje VCK 1801 BCY III Az ára 20ezer forint körül mozog.
2012. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ja én azt hittem hogy amiben nincs porzsák az mind vízes!

Akkor a vízes az mitől jobb mint a nem vízes(de porzsák nélküli?)

2012. nov. 18. 22:54
 3/15 gomzoli ***** válasza:

Dirt Devil Magnum 2400. Porzsák nélküli, ciklon-technológiás központi hepa-szűrős. Feltépi a szőnyeget, olyan erős, és a szívóereje nem csökken, ha a tartálya megtelik. A tartály kiürítése pofonegyszerű, a hepa-szűrő könnyen tisztítható (kikopogtatom a mosogatóban a beleült port), de szükség esetén mosható is.

Jól is néz ki. Egy hátránya van, kissé hangos.

2012. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Első vagyok - annyira nem értek hozzá, de elvileg annyi a különbség, hogy amikor üríted, akkor nem porol, mikor kiengeded a tartalmát, mert a víz megköti a port. Viszont azt mindig ki kell öblögetni, stb, nem érdemes olyat venni szerintem.
2012. nov. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ilyet NE vegyél, nekünk ilyen van:

[link]

Olvasd el az értékeléseket.


Az biztos, hogy porzsák nélkülit tuti nem vennék. A legjobb a vízcsapdás, de az nem fér bele 20ezerbe.

2012. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van, 1 éve vettem. Szuper masina, semmi probléma nem volt még vele. Porzsák nélküli, a tartályt könnyű üríteni. A szűrőt kb. havonta meleg vízzel kimosom, ennyi a karbantartás. Erősen szív, szabályozható a szívóerő, teleszkópos csöve van. Nem túl hangos. 3 kutyám van lakásban, majdnem minden nap használom a porszívót teljes megelégedéssel!

2012. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
minek porszívó? fogod a seprűt és fel kell vele söpörni egy lapáttal, utána meg felmosod vízzel. minden héten 2x és akkor tisztaság lesz. legalább használod a derekadat is apám. nem kell ennyire elkényelmesedni hogy porszívózzál... ha nem megy fogadjál bejárónőt
2012. nov. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 gomzoli ***** válasza:
100%
Mosni meg járjon a patakra, mi?
2012. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7


A szőnyegeket is vigye ki heti 2x az udvarra, akassza ki a szárítókötélre és porolja ki alaposan.

Az ágyakról nem is beszélve, szerelje szét, és azt is porolja ki kinn.


Igazad van.

2012. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a mi porszipkánknak ez a neve:

electrolux aeg viva spin 7440

és így fest:

[link]


nincs vele gond. jól szív. én szeretem nagyon. :) porzsák nélküli, hepás cucc :)

2012. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!