Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Robotporszívó vélemények?...

Robotporszívó vélemények? Elég régi posztokat találtam, azóta gondolom én hiúan, hogy fejlődött a technika :D. Használtan érdemes egyáltalán venni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

" azóta gondolom én hiúan, hogy fejlődött a technika"

A technika igen, a robotporszívók annyira nem.

Nem lettek hatékonyabbak és sokkal olcsóbbak sem.

2018. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D. Pedig olyan jó lenne ha igaz lenne :D.
2018. jan. 7. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan azt gondolják, hogyha beruháznak egy robotporszívóra, akkor soha többé nem lesz gondjuk a takarításra. Ha ezt az ideológiát elfelejted, rájössz, hogy valójában baromi hasznos kis állatka.

Nekünk van egy hosszú szőrű cicánk, heti kétszer porszívóztunk, de így is állandóan tele volt minden szőrrel, mert hullott és ugye még ő is hurcibálta magával bútorról bútorra. 1 éve van robotporszívóm kb. Minden este megy egy kört az amerikai konyhában, ahol a cica is tartózkodik a nap 95%-ában. Azóta hetente csak egyszer porszívózok és érezhetően kevesebb a macskaszőr. Szerintem baromi jó.

Anyunak is van otthon, nála nincs állat, de szintén mindennap használja. 2-3 hetente porszívózik csak rendesen.

Kis helyiségekbe, tele akadályokkal, nem való ez tény. Nem szereti a kábeleket, a bútor lábakat, a szárítót. Én szeretem ha akkor jár, amikor itthon vagyok és ki tudom szabadítani, ha valahova beakad. Viszont én imádom, tényleg és csak ajánlani tudom, főleg ha van háziállat a lakásban! Nem fogja megcsinálni a heti nagy takarítást az ember helyett, nem is olyan hatásfokú, ez egyértelmű, de szinten tartásnak kiváló.

2018. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos az a helyzet hogy nálunk elég letisztult minden, tehát nincs sok "lom" ami neki akadály lenne. Viszont olyan világos a parketta is meg a járólap,hogy nekem minden nap kell porszívózni és felmosni. Így ha ezt a mennyiséget lecsőkkentené nekem,akkor már megérné nekem. Minden morzsa,porszem látszódik és engem zavar. Szóval csak beruházok egyre. De szerintem először egy használtat veszek, próbaképp. Köszi a válaszokat. Ja és állat nincs bent a házba.
2018. jan. 14. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Vettél? Milyet? Bevált?
2018. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!