Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a delimano...

Mi a véleményetek a delimano átfolyós vízmelegítőről?

Figyelt kérdés
Valakinek van személyes tapasztalata a delimano vagy más átfolyós vízmelegítőről? Érdekelne, hogy mennyire jó? Csak a konyhába szeretnék ilyet mosogatásra kellene.

2018. jan. 7. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó.

Alig 16A saját biztosíték kell neki és már megy is.

Persze, ha a főbizti is akkora, akkor TVzni se lehet mellette.

2018. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D.O.81 ***** válasza:

Jónak jó, amíg tönkre nem megy villamos szempontból, de akkor javíthatatlan.

Szerintem drága, és úgy hiszem van olcsóbb kivitel is, ami tudja ezt a kényelmi funkciót.

Amennyiben van hely egy 10 literes bojler számára én inkább azt javasolnám.

Szerintem a bojler még mindig megbízhatóbb, de bonyolultabb megoldás, mint a villanyvízcsap.


Üdv.

2018. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekünk egy éve volt teljesen átvezetékelve a ház, a konyhába pedig erősebb vezeték van ami külön jön a villanyórától direkt a sütő, a hűtőszekrény meg ilyenek miatt, úgyhogy szerintem azzal nem lenne gond. Csak annyi, hogy elég erős-e a víznyomás, mert azt olvastam, hogy eléggé gyengén jön a víz belőle. Illetve én olyan 6000ft-ért tudok szerezni úgyhogy az nem lenne túl drága szerintem.
2018. jan. 9. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván függ a hálózati nyomástól és a csap méretétől. Ha pici a csap, szűkített is, szűrőzött is akkor nyilván kevesebb fog belőle jönni. Persze ez teljesítmény(áram) szempontjából jó,hisz van ideje felmelegíteni a vizet, kisebb teljesítményű is elég.

Ha nagyobb átfolyású csapot szeretnél nagyobb teljesítményűt(KW) kell venned. (Bár ez még nem garancia térfogatáram növegedésére is,hisz az a lényeg,hogy nagyobb legyen a csapod áteresztőképessége)

2018. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!