Merjük megvenni?

Figyelt kérdés
Mosogatógépet szeretnénk venni, találtunk egy alig használtat, amit költözés miatt adnak el. Megéri megvenni? Lehet normálisan fertőtleníteni? Vagy inkább spóroljunk még egy kicsit az újra?

2018. jan. 9. 13:00
1 2
 11/15 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
Mi is használt mosogatót vettünk,egy éve márkája bosch.Az igaz zsákbamacska de elötte uj volt, lejárt a gari vége lett.ezt neked kell eldönteni szerintem.nekünk bejött egyenlőre sok szerencsét hozzá
2018. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mennyiért adják?
2018. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Anyósom hála istennek 400 kilométerre tanyázik tőlünk, a legutolsó utáni gondolatom(gondolatunk)lenne őt megkérni bármire is. Eltudok mosogatni elég gyorsan, nem arról van szó, hogy büdös a munka, csak 7 hónapos terhesen van jobb elfoglaltságom is. De akkor majd spórolunk, veszünk újat, csak kellett a pénz a babaszobára,babakocsira stb. :)


40 ezerért adnák, 90 volt újonnan.

2018. jan. 9. 17:52
 14/15 anonim ***** válasza:
Én voltam, aki kérdezte, mennyi idős a gép. Ha 2 éves, szerintem nyugodtan vegyétek meg. De gagyi nevesincs márkát ne. Bosch, Whirpool, Gorenje, Elektrolux, Simens, Hotpoint, AEG=ezek jók. Ne vegyél Indesit Beko, Amica, Goddess,stb. Mert nem kapsz hozzá alkatrészt, ha meghibásodik. Most vannak ezek az ETA nevű gépek újra gyártják a csehek Tapasztalatból tudom, a csehek csak ezt veszik. Itthon is olcsó és kifogástalan a működése. Ezt arra írtam, ha újat vennél.
2018. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül egy kis segítséggel vettünk egy vadiújat.
2018. jan. 12. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!