Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nemrég kinéztem magamnak ezt...

Nemrég kinéztem magamnak ezt a porszívót de nem tudom eldönteni hogy megvegyem e mert erről az oldalról nem igazán rendeltem még érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 3. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

inak tűnik, 20eft-ért kaptál volna megbízható oldalakon Black fridaykor ennél komolyabb márkás gépet.


EMAG, Edigital stb.


MALL-tól óvakodj onnan régóta nem szabad vásárolni, egy komolytalan, ócska cég, ráadásul nem rég adócsalás gyanújába keveredtek.

2017. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ráadásul nézd meg mekkora hazugság, egy ember értékelte 5 csillaggal a porszívót, és azt írja 2 éve megvan neki. Te 2 év után beírnál egy oldalra, hogy milyen szuper?


Na ugye, hogy nem. Ez egy hazug átverős oldalnak tűnik ez alapján.


Vélemény mediashop.hu hazug csaló oldal is lehet óvatosan az ilyen 1 értékeléses dolgokkal.

2017. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem sem a forgalmazót, sem a porszívót, de ez talán segít a jó választásban:


[link]

2017. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tulajdonságok közt szerepel az a kifejezés hogy HEPA filter.

Ez egy szűrő, aminek a csereperiódusa a használattól függ, de ajánlott fél évente.

Az adott porszívóhoz keress rá a szűrő beszerzési lehetőségre és ha nincs vagy drága, az már rossz pont.

Tovább megyek, most lehet kapni, de egy év múlva nem. Az se egy kellemes dolog.

Az enyémbe ilyen kell, nézd az árát:

[link]

Igaz én az autósboltban veszek 500-ért betétet és beszilózom a régi helyére.

Ha már jó tanács, a mindenféle ciklon tartályok hátulütője a letörő műanyag alkatrészek, ami nélkül szétesik. Ezeket sem nagyon lehet pótolni csak nagy márkáknál, de ott is horror áron.

Én azt mondanám, a nem olyan jó, de nem volt drága megoldás nem fog vigasztalni a takarítás közben előforduló bosszúság miatt.

2017. dec. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha lehet az átvételt személyesen intézd:


[link]

2017. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!