Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ismeri valaki az MPM márkát?...

Bola79 kérdése:

Ismeri valaki az MPM márkát? Háztartási gépeket gyárt.

Figyelt kérdés
Légyszíves osszatok meg velem tapasztalatokat, illetve ajanlátok-e. Konkrétan az MPM Mrk-15 konyhai géppel szemezek. Köszönöm a válaszokat

2018. jan. 10. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont a márkára rákeresve akadtam erre a kérdésre. Most készülök ilyen márkájú gépet venni. Az ára nagyon meggyőző. Tapasztalatom még nincs.
2020. okt. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is ezért kerültem ide.

De a gugli segített:


"Az MPM egy lengyel vállalat, amely gépesített háztartási készülékek gyártásával foglalkozik, közel 30 éve. Kínálatukban megtalálhatók a melegszendvicssütők, a gofrisütők, az olajsütők, gázfőző készülékek, ventilátorok, aszalógépek, botmixerek, robotgépek, különböző konyhai edények, asztali sütők, hűtőszekrények és sok más termék."

2021. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy másik weboldal meg holland terméknek állítja be, na igy igazodj el! Minden esetre egy régi bevált márkát vegyetek, mert legalább annak van itthon szervize!
2023. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!