Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Grundig mosógép dob alá esett...

Grundig mosógép dob alá esett valami (sztem melltartó merevítő), hogy szedjem ki? A régi gépnél a bordát kipattintva oldottam meg az ilyen problémákat, de most nem tudom elmozdítani sem.

Figyelt kérdés

Mágnessel is próbáltam ég, kis lyukhoz vezetni, de nem ment... Hogy tudnám a bordát kiszedni a dobból?

A válaszokat előre is köszönöm szépen!



2018. jan. 15. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Látnunk kellene azt a bordát hogy milyen a kialakítása-de általában szokott rajtuk lenni valami kis biztosító pöcök amit előbb be kell nyomni mielőtt a bordát meg lehet mozdítani.

A miénken úgy van hogy be kell zárni a fém dobot-átfordítani a kiszedni kívánt bordához-benyomni egy pöcköt és közben eltolni a bordát-a borda beesik a dobba-a dobot visszafordítani az ajtóhoz-bordát kivenni-bekukkolni a dob alá a borda helyén.

2018. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Óóó, igen ez jó ötlet, csak sajnos nem felültöltős a gép! Bocsánat! A gép elöl töltős.
2018. jan. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!