Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen melltartót kapni?

Hol lehet ilyen melltartót kapni?

Figyelt kérdés

Kosár nélküli melltartót szeretnék. Nem azt a fajtát, ami merevítő nélküli, hanem olyan "melltartó", ami egy gumis textil, nincs sem pántja, sem kosara. Próbálok képet keresni, ha a leírásból nem jönne át, mire gondolok.


(Egyéb ötleteket is elfogadok, lényeg hogy kicsi a mellem, de ahhoz elég nagy, hogy egy A kosaras melltartóból kibuggyanjon, egy B-s meg kényelmetlenül nagy legyen. Merevítő nélküliben meg hülyén áll, mert "rakéta" alakú. Gimis szobatársamnak is hasonló volt, ő hordta a fent leírt fajtájú melltartót, de már nem vagyok vele beszélőviszonyban, hogy rákérdezzek)



2017. szept. 30. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, tudom, melyikre gondolsz, pár éve teli volt ezekkel a Bershka, Stradi, stb. De most nem nagyon találok a honlapjukon ilyet. Esetleg C&A-ban nézd meg, vagy Tally Weijl, Takko, ilyesmi.

Vagy nekem ilyen van: [link] , ebben nincs merevítő, de párnázott, úgyhogy ad egy kis tartást, de baromi kényelmes.


Ó, tovább nézelődtem közben és a H&M honlapján találtam ilyet:

[link]

Ilyesmire gondoltál, nem? Csak fura az a húzott rész középen kicsit nekem.

2017. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igenigen, arra gondoltam :D az a húzott rèsz tényleg furi, de legalább még árulnak hasonlókat, csak èn nem látok... Köszönöm a segítséget!! :)
2017. szept. 30. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:
A rakéta alak nem áll hülyén, mivel kifejezetten kellemes a szemnek.
2017. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!