Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri 3D-s TV-t venni, ha...

Megéri 3D-s TV-t venni, ha igen milyet, milyen ártól érdemes nézegetni öket, kiadja e valamelyk a 3D-s hatást rendesen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 00:50
 1/3 anonim válasza:
Szerintem 1 éven belül a felére fog csökkenni az ára. :)
2013. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 3D-t szeretnél nézni, és szert tudsz tenni ilyen filmekre, akkor igen. Vagy vásárolsz, vagy a kevésbé legális torrentezést választod. Igen, kiadja a 3D hatást rendesen!:) Ebben a samsung tv-k a jobbak, az aktív szemüveggel.

Ezek közül válogathatsz: [link]

Nekem 40"-os, 6100-as van, nagyon szeretem.

2013. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van 3D-s készülékem. Tavaly az Olympiát azon néztem, m3D földi műsorszórás ment az egész verseny időtartama alatt. Tök jó volt. Remélem, lesz még folytatása. Talán előbb-utóbb rendszeresítik is.

Egyébként üzletben valóban nagyon drágák a 3D-s filmek. Nem beszélve arról, h 3D-s BR lejátszó is kell hozzá.

2013. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!