Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen káros hatása lehet a...

Milyen káros hatása lehet a mikrohullámmal való közvetlen kontaktnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Gyárihibás mikrosütőm akkor lép működésbe, amikor kinyitom az ajtaját. Nem voltam biztos benne, hogy rosszul működik, sok helyről hallottam, hogy az hogy felbúg, és hogy ég a villany ez az új típusoknál egy szellőztető funkció.


Amikor viszont benyúltam a nyitott ajtón, hogy a forgótányért kiemeljem/megigazítsam, éreztem, hogy meleget sugároz odabenntről, és furcsa érzés is volt, de csak pár másodpercig volt így benn a kezem.


Még nem lett használatba véve a mikró, teljesen új, akkor nyitottam ki először, napok óta, ezért nem gondolom, hoyg amiatt "fújt" volna meleg levegőt, mert esetleg meleg maradt előző melegítésből(mivel hogy ilyen ugye nem volt :) ).


Köszönöm


2018. jan. 30. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elég kicsi az esélye annak hogy dupla biztonsági kapcsoló mellett működjön a magnetron. A lámpa amúgyis működik ajtónyitás mellett, a ventilátornak pedig nincs káros hatása.

Egyébként ha mégis arra gyanakszol hogy rendellenesen működik, vidd vissza a vásárlás helyére vagy szervizben nézesd meg, semmiképpen se használd amíg ki nem derül hogy hibás vagy sem.

Esetleg telefonon vedd fel a kapcsolatot a gyártó ügyfélszolgálatával.

2018. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!