Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen az ideális szőnyeg egy...

Milyen az ideális szőnyeg egy robotporszívó számára? Elég gyenge a szívóerejük és kíváncsi vagyok melyiket a legkönnyebb tisztítani.

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Amelyik szőnyeg fel van csavarva, és el van rakva.


A robotporszívókat csempés, parkettás felületekre találtak ki, nem a bolyhos szőnyegekre.

2018. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
47%
Ha jó minőségűt veszel, a szőnyeget szebben kitisztítja mint te a tologatós porszívóval. :) A forgó kefe (és nem a seprű) gyönyörűen kitisztítja, nekem még a nagy szőrű szőnyeget is :)
2018. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze....


A szőnyeg tetejét lekeféli. A szőnyeg szálai között ugyanúgy ott marad minden.


Nem elég az ha a szálakat szépen, egy irányba rendezi, és a tetejéről azt a minimális koszt leszedi. A porszívó a szálak közül is tetemes mennyiségű port képes kitakarítani.


Ugyanazt a szobát takarítva:


Elsőnek robotporszívót küldj dolgozni, majd utána rendes porszívóval menj végig a szobán. Hasonlítsd össze a két takarítóeszközből kitermelt kosz mennyiségét... Dobd ki a minirobotot. Tapasztalatból beszélek.


Metapo clean mate 365-öt vettem, jópofa volt, hogy sürgött forgott. Amikor a kis tartályát kiürítettem ( nem volt tele), a feleségem jelezte, hogy ez semmit sem ér. előszedte a porszívót, és ugyanazt felporszívózta (Kb 10 perc alatt). A porszívó, az elméletileg tiszta szobából még egy rakat port felszedett.. Teljesítménybeli hibára hivatkozva visszavittem a boltba, és szerencsére levásárolhattam az árát, amely akciósan volt 105 ezer.... Van itthon egy új pc-nk a gyereknek......

2018. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én pont fordítva próbáltam ki. A hagyományos Karcher porszívónk után szabadon engedtem a Samsung robotot, bőven szedett ki cuccot. A normális robotnak alul van forgókeféje (a 2 seprűn kívül), na az nálunk prímán felállítja a letaposott szőnyegszálakat is.
2018. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!