Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Működik az átfolyos vízmelegít...

Működik az átfolyos vízmelegítő bojler pb gázzal?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 17:30
 1/5 szamo77db válasza:
Nem tudom, de ezt szakembertől kérdezd meg! A gáz nem játék!
2018. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 30 éve az van a telken, persze hogy működik.

Vagy 15 éve húzták be az utcába a gázt, ott a telken a csonk.

Nincs bekötve, mert egy évben max. 3 palackot használok el és le kéne cserélni a boylert és a gáztűzhelyet.

Igaz, át lehetne állítani, de ha nem is vagyok ott, fizetném a készenléti díjat.

2018. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sima gáztűzhely is működik de ki kell cserélni benne a fúvókát.

Akkor nyilván a bojlerben is cserélni kell.

2018. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:
100%

Hát ha elektromos, akkor nem.

Ha eredetileg földgázzal működő, akkor sem, de fúvóka cserével megoldható lehet. Szakemberhez kell fordulnod!

Egy az egyben nem kötheted át földgázról PB gázra!

2018. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először is döntsd el hogy bojler vagy átfolyós vízmelegítő, mert a kettő teljesen más. Aztán bármelyik is, hívj egy gázszerelőt és ő megcsinálja ha meg lehet. De elvileg nincs akadálya, elég sok országban nincs vezetékes gáz...
2018. ápr. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!