Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudtok ajánlani jó minőségű...

Tudtok ajánlani jó minőségű mosó-szárítógépet panellakás fürdőszobájába?

Figyelt kérdés
Eddig amiket találtam a neten, mindnek 60 cm a mélysége. Maga az ajtó is 60 cm kerettel együtt, így nem fér be a helységbe.

2018. ápr. 29. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Ne haragudj,de már itt bukott a mutatvány "jó minőségű "mosó-szárítógép"!Kettő az egyben levő kombót én (sem) ajánlom.Soha nem fog olyan szépen mosni,mint a "sima" társai és nem is fog úgy szárítani,mint egy különálló szárítógép.

Ezt tapasztalatból mondom és a kollegám is panaszkodik rá.

2018. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én hallottam róla jókat is. Muszáj mosó-szárítógépet vennem. Erkély nincs, ahol teregetni tudnék, a szobában hülyén is néz ki, párásodik is. Ha külön mosógépet és szárítógépet vennék, az egymás tetejére építve se férne el.
2018. ápr. 29. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs olyan masina ami befér a fürdőbe, akkor tedd a konyhába. Ott elfér.

Vagy a szobába teregetéshez válassz egy párátlanító készüléket.

Nekem párátlanítóm is meg konyhai mosógépem is van.

2018. ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A párátlanítóról tudsz még írni részleteket?
2018. máj. 1. 21:55
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekünk ilyen mosó-szárítógépünk van panellakásban: WHIRLPOOL WWDC 8614. Készülékméret (Mag.xSzél.xMély.): 84×59,5×54 cm. Zuhanykabin van a fürdőben és mellette nekünk kényelmesen elfér. Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Én is hallottam mást panaszkodni arra, hogy a mosó-szárítógépben gyűröttek lettek a ruhák. Annyi a titok, hogy ki kell tapasztalni és a megfelelő mosási és szárítási programot kell használni. Csak azokat a ruhákat kell vasalnom, amiket amúgy is vasalnék. A ruháink szépek, tiszták. Nagyon praktikusnak tartom. Lakásban én sem szívesen teregetnék. Egyrészt nem esztétikus a nappaliban a szárító a bugyikkal, alsógatyákkal, másrészt télen szinte végtelenítve ott lehet a szárító. Én ezt a gépet bátran ajánlom.
2018. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy aktuális-e még a keresésed de létezik konkrétan keskeny kivitelű Mosó-szárítógép.

Ezen felhozatalból a legjobb választás az LG F2J7HM1W nevezetű készülék lehet.

Egyébként nem szabad hinni a pletykáknak, ma már egy prémium felső kategóriás mosó-szárítógép igen jól megszárítja a ruhákat és ha maximum a dob 2/3-ig töltjük a ruháinkat szárításnál akkor nem is fogja gyűrni.

Ha van kérdésed esetleg még a témában akkor csak bátran keress.

2018. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!