Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire gyakori/általános,...

Mennyire gyakori/általános, hogy a háztartásokban van mosogatógép ill. szárítógép?

Figyelt kérdés
Nektek van?
2018. máj. 10. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Mosogatógép 1 éve van, szárítógép nincs és nem is szeretem, rossz tapintású tőle a ruha.
2018. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mosogatogepünk van ami igen jó dolog, mivel házban lakunk így száritógépre nincs szükségünk van elég hely teregetni, ill. nyáron csak kiakasztom az udvarra mosás után a holmit és nap végére megszárad.
2018. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mosogatógép nincs, ketten vagyunk, mire összegyűlne annyi edény, hogy érdemes legyen elindítani a mosogatógépet, belerohadna, amit először tettem bele. Nem halok bele 2-3 edény elmosogatásába.


Szárítógép most lett, lakásvásárlással együtt jött, otthagyta az előző tulaj. Amíg hidegebb idő volt, hasznát vettük, mert nem nagy lakás, nem lenne bent hol szárítani, csak a nagyszoba közepén, ott meg hülyén mutat, a gép meg szuperül megszárít mindent, annyira, hogy csak hűlni kell őket kitenni egy kicsit. Most, hogy bejött a jó idő, most azt se használjuk, most lehet az erkélyre is teregetni.

2018. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mosogatógépem 20 éve van, a mosógép mellett a másik legjobb találmány! Mi is ketten vagyunk, itthon főzök, úgyhogy 2 naponta biztosan tele van. 20 liter 65 fokos vízzel mosogat, kézzel biztosan nem tudnám megtenni. Szárítós-mosógépem van, (kaptam,csak azért van), de a szárítót csak nagyon ritkán használom, mert kifújja a ruhákból az öblítő illatot.Próbáltam illatos kendőt, amit lehet venni hozzá, de annak sem marad meg az illata.
2018. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk nincs egyik sem. Sőt mosógépünk sincs.
2018. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kb 7 éve van mosogatógépem és szárítógépem is, én nem tudom nélkülük elképzelni az életemet! Szuper találmány mindkettő. A mosogatással nekem kb 10 perces melóm van, amíg bepakolom és kész is. A szárítógép nekem nagyon bevált, puha tapintásúak a ruhák, télen nem foglalja el a szárító a házat. Nyáron nem használom.
2018. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!