Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tönkrement egy hűtő és iszonya...

Tönkrement egy hűtő és iszonyat büdös (a gàz ami elillant belőle). Ez vajon mérgező?

Figyelt kérdés

Ez egy kisebb hűtő.kb 7 év körüli lehet.Nem tudni mitől egyszer csak történt vele valami...valamiért gondolom a gàz kiment belőle.Fullasztóan erős ammónia szerű szagot àraszt.A szobàból kidobtuk és màr két napja folyamatosan szellőztetjük de még mindig érződik a szag.Töményem beleszagolva igencsak marta az orromat.Nos mi lehetett benne,mi az az anyag aminek ilyen szaga lehet?Veszélyes?

Régebben egy màdik hűtőnkkel is tötént hasonló.Fura szaga volt annak is kicsit,de csak pàr percig.Az gyorsan kiszellőzött és közel sem volt ilyen ammonia szerű büdös.


2018. jún. 8. 21:00
 1/6 anonim válasza:
Kompresszoros vagy abszorbciós hűtő?
2018. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ú hát, azt nem tudom.Ez egy kisméretű hűtő. Külön mélyhűtő része nincs is.De attól persze le tudott jegesedni.

A hátulján a rácsok alatt egy henger alakú tartály szerűség látható függőlegesen. Nem tudom mindegyikben így van-e, de úgy rémlik ami nagy hűtőnkben nem volt ilyen.az nem is volt ilyen büdös, mikor véletlen kikalapáltuk a mélyhűtőjét :(

Tefcold márkájú, szürke kis hűtő.

2018. jún. 9. 18:09
 3/6 anonim válasza:
Mennyire szokott hangos lenni? Ha hangos akkor kompresszoros ha halk akkor abszorpciós.
2018. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, én soha semmi hangját nem hallottam.Szóval csendes teljes mértékben.
2018. jún. 10. 20:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Látok a wikipédián egy képet az abszorpciós hűtő hátuljáról, na ami nálunk tönkrement, azt felismertem benne, pont olyan a hátulja kb azok a kütyük találhatók ugyan azon helyeken.Sajnos a szoba még mindig büdi tőle, pedig lassan már egy hete szellőztetjük folyamatosan.
2018. jún. 10. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen akkor abszorpciós. Egy hűtőszerelő kell neki és megjavitja, forrasztja, feltölti és megint birja lehet 10 évig.
2018. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!