Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépet vennék, megéri...

Mosogatógépet vennék, megéri Zanussit venni?

Figyelt kérdés

9 terítékes, A kategória energiában, mosás, és szárításban. 13 litert fogyaszt és 0,8 kw az áramfogyasztása. 64 eFt-ba kerül.

Sajnos nincsen 100 ezrem, hogy bosc-t, vagy elektroluxot vegyünk, bár úgy tudom a zanussi az utóbbihoz tartozik. Elnézést, ha a márkaneveket rosszul írtam le.


2010. jún. 16. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A Zanussi jó márka. De én a mosogatógépet nem ajánlom... Hiába reklámozzák, hogy sokkal "olcsóbb" mint kézzel mosogatni. Áram + víz. Rohadtdrága.
2010. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha kézzel mosogatsz, akkor meg gáz+víz.

Nekünk csak 9 terítékesre lenne szükségünk, ami 13 litert fogyaszt. Kiszámoltam naponta 2-szer kellene elindítanom ahhoz, hogy egy hónapban 1 m3 vizet elhasználjon, ha kézzel folyóvíznél mosogatsz, az is van ennyi, ha nem több. A gáz pedig jóval drágább, mint az áram, márpedig a kézzel való mosogatáshoz a gázbojler/kazán (nekünk utóbbi) melegíti fel a vizet.

De a legfőbb, hogy babát várok, és sajnos ez a várandóságom sem probléma mentes, sokat kéne pihennem, ami egy másfél éves izgő-mozgó kislány és a háztartás mellett elég nehéz.

2010. jún. 20. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!