Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Royalty Line 3 az 1-ben...

Royalty Line 3 az 1-ben konyhai robotgép 1800W nektek is forrósodik?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy Royalty Line 1800 wattos robotgépet. Pár nappal később visszaküldtem, mert 3 tojásfehérje felverésétől felforrósodott. A cég abszolút rendes volt és küldött egy másik gépet. Ma kipróbáltam, ez is olyan forró. Hozzá lehet érni, tehát nem tűzforró, de 3 tojástól nem kellene szerintem így melegednie vagy ez a nagy teljesítménye miatt van?

Küldjem vissza inkább ezt is?


[link]



2018. aug. 11. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. És állj el a vásárlástól.

Gagyi termék.

2018. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baja hogy mérés szerint 500 wattos a motorja.
2018. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ki mérte és hogyan?

Egy dolog a teljesítményfelvétel, terhelés nélkül, de a szabályzót maximumra tekerve.

Másik dolog, amikor elkezdjük terhelni, nő a felvétel.

Márpedig egy ilyet úgy kell méretezni, hogy a lehetséges maximális terhelést is kiszolgálja, húsdarálást stb. vagy amit kell.

De annyira én sem ismerem ezeket, hogy mik a realitások, ezen a téren.

Ilyen motorok viszont szoktak forrók lenni, ami lehet tervezett is. Kommutátoros univerzális motor szokott lenni, azt jól lehet szabályozni triac fázishasítóval.

Tesztelni kéne még, hogy mit bír. Valamikor én is vettem egy kézi dagasztógépet, pár nap alatt leégett a motorja, de a cserepéldány működött sokáig.

2018. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!