Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » CANDY mosógép milyen lehet?...

CANDY mosógép milyen lehet? Meg szabad kockáztatni?

Figyelt kérdés
A boltban látom, de elég csend van róla. Nagyon új még, vagy ennyire nem veszik? Itt is bogarásztam a "milyen mosógépet vegyek" jellegű kérdések között és nem látok róla sem jót, sem rosszat.
2018. aug. 14. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Candy mosogatogepem van mar vagy 7-8 eve, tokeletesen meg vagyok elegedve vele.
2018. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Apameknak mindenuk candy szinte az uj hazban, mert elotte egy 10 evvel kb vettek egy candy mosogepet, nagyon meg voltak vele elegedve, aztan evekkel kesobb egy mosogatogepet, es avval is. Most az uj lakasban minden candy, meg a paraelszivo is. Nem tudok ra rosszat mondani en se.
2018. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!