Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kinek milyen márkájú mosó-szár...

Kinek milyen márkájú mosó-szárítógép vált be?

Figyelt kérdés

Elég nagy a választék, és elég kevés a teszt róluk...

200ropi alattiban gondolkodunk,ez a határ.


Amit néztünk: Aeg,Whirpool,Beko,Candy

Van egy két LG is és samsung is ami beleférne a keretbe.


Tudnátok véleményeket, tapasztalatokat írni mi alapján érdemes választani?



2018. aug. 19. 09:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

nem tudom mennyire követitek, de akit érdekel a vége, annak üzenem, hogy 1hónapos AEG mosó-szárító gép, eddig tökéletesen működik. Nincs büdös ruha, sem gyűrött, a szekrényszáraz funkciónál pedig tényleg szekrényszáraz, meleg ruhákat veszek ki.. Sem a víz, sem az áram számlát nem dobta meg katasztrófálisan..(heti 2adag mosás esetén +1000ft kb hónap végén)


a negatív számomra az, hogy kevert szálas programon 2-3kg ruhánál (max töltet) a mosás-szárítás közel 5 órás.

pozitív-negatív egyben: az összes szöszt, macskaszőrt leszedi a gép a ruhákról aminek az eredménye újnak tűnő fekete ruhák, és iszonyatosan szöszös mosógép :D két mosás között 5perces takarítás :D


ettől eltekintve szuper.

2018. nov. 2. 21:13
 12/13 frances válasza:
Ha esetleg még aktuális vagy csak szimplán érdekel: Kb.már 10 éve szerintem má megvan a Whirlpool.Egy éve vettünk belőle egy szárítót.De az ingekkel csak óvatosan!
2018. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

ahogy írtam is, már vettünk, aeg mellett maradtunk, és jó döntésnek bizonyult :)

De köszi a választ!

Pacsi!

2018. nov. 20. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!