Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hősugárzó termosztát beállítása?

Hősugárzó termosztát beállítása?

Figyelt kérdés

Garázst/műhejet szeretnék fűteni vele, de nem tudom, hogy hogy kell beálltani a termosztátját. Sima tekerőgombos.

Időszakosan kell majd heti 3-4 órára 15fokosra fűteni vele.

A válaszokat köszönöm!



2018. szept. 20. 18:46
 1/7 Szirty ***** válasza:

Ha nem árulod el miféle "hősugárzó" és miféle termosztát, akkor csak találgatni lehet.

Ha ilyen meleg levegőt fújó lábmelegítőről van szó, mint ez:

[link]


Akkor szerintem felejtsd el. Ez kevés oda, nagyon kevés, ráadásul magára hagyni veszélyes is. Nem arra való.

Ez arra jó, hogy ha nagyon fázol, akkor a lábad mellé rakod 30 centire és jól esik a meleg.

2018. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A linkeltnél kicsit komolyabb, PTC-s, de egyébként ilyen. Felügyelet mellett lenne használva.
2018. szept. 21. 06:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol a kép vagy link vagy típus a kérdéses eszközökről?
2018. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem olyan hősugárzó nincs amelyik egy héten egyszer kapcsol be.

Ehhez kell egy kapcsoló óra és azt belehet úgy állitani.

2018. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Auc.an saját márkás. Nem célom, hogy heti egyszer kapcsoljon be. Azt majd én bekapcsolom, de hogy ne kelljen 15percenkent 5 percre bekapcsolni, szeretném a termosztátját beállítani. Mérjek ki rajta osztásokat?
2018. szept. 21. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen termosztát, feltekered, elkezd fűteni.

Amikor úgy érzed hogy elég, letekered addig amikor kattan és úgy hagyod. Kész a beállítás.

2018. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem gondoltam volna, hogy ilyen egyszerű. Ment a zöld!
2018. szept. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!