Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Candy vagy Gorenje hűtőt...

Candy vagy Gorenje hűtőt érdemesebb venni? Valakinek tapasztalat ezekkel a típusokkal esetleg?

Figyelt kérdés

80 ezer körül van mindkettő, alulfagyasztósak.


A Gorenje márkát nem ismerem, de van egy 5 éves Candy mosógépünk, soha nem volt vele semmi gond, így ebből kiindulva nem tartom rossznak a márkát.


Ezekről a típusokról lenne szó:

Gorenje RK611PW4

Candy CM 3354 X



2018. szept. 28. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk még csak egy(-két?) éve van Candy hűtő, de nincs vele gond. Szintén alulfagyasztós.
2018. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyre inkább hajlok a Candy felé. Nem hangos?
2018. szept. 28. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:

A gorenje egy fokkal halkabb.

Candyből nekünk mosogatógépünk van, szeretjük.

2018. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éve megy az LG kombinált no frost hűtőm, hibátlan. Mivel egy másik (zanussi) tönkrement a háztartásban, ismét egy LG no frost kombináltat vettünk. Rengeteg előnye van a no frostnak.
2018. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ti melyiket vinnétek a kettő közül?

A Gorenje mondjuk egy picivel nagyobb.

2018. szept. 28. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre, hogy zajos lenne, bár én nem ott lakom, ahol van, de erre nincs is panasz.

Nálunk csak arra van panasz, hogy "kicsi". :) De ez se igaz, akkora, amekkora, csak valahogy a beseje mégis szűkebb talán, mint a régebbi hűtőnké volt. Ezért én azt hiszem, úgy választanék, ha amúgy mindegy lenne, hogy melyik tágasabb belül, mert az tényleg nem mindegy, hogy befér-e egymás mellé ugyanaz a két nagy lábos, amelyik a régi hűtőbe még befért, vagy csak külön-külön polcra.

2018. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Kicsit vaskalapos vagyok, Gorenjével annyi tapasztalatom van, hogy nemrég vettem egy porszívót, és sajnálom, hogy a takarítónőnk vette rögtön használatba, mert a vásárlás után 1-2 hónappal én is kipróbáltam, hát... kritikán aluli. Felborul, nem szív, hangos, a szívócső pedig úgyí hajlik mint egy nádpálca, a sarkok, szegélyeknek még a közeléből sem szív fel semmit. Persze ez az én véleményem csak... És egy porszívóról.

2018. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül a Candy-t rendeltem meg. Remélem, hogy jó döntés volt és jó szolgálatot tesz majd. Szép is, úgyhogy elvárom tőle, hogy legyen jó is. :D
2018. szept. 28. 22:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Eddig jó döntésnek bizonyult kedves kérdező? :)
2020. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!