Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen típusú kombinált...

Milyen típusú kombinált tűzhelyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sajnos cserélni kell a tűzhelyet, és nem tudom melyik gyártótól érdemes venni. Max. 130 ezret tudok rákölteni.

Ezeket néztem, Bosch, Electrolux, Gorenje.

Mi a véleményetek, esetleg a tapasztalataitok, ezekkel kapcsolatban.



2018. okt. 4. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig ezen érdemes lenne elgondolkodnod:


[link]

2018. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt árban sem felel meg, és méretben sem jó.
2018. okt. 4. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a MORÁ-ra esküszöm.

Kombináltban és csak gázosban is.

De a Zanussi sem rossz.

2018. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Mora egy pelenka anyagból van. A Gorenje-nek kicsi a sütője,és az elektronikája kínai.

Én Elektroluxot vennék,még is csak az AEG cégcsoport kistestvére,az elekrtronikája nagyrészt magyar fejlesztés,és még is csak hazai!


Kombiba én csak digit programórásat vennék,még pedig ezekért:

Ha bármit sütsz,beállítod az időt,-és kikapcsol az elektronika. Beugrott a barátnőd,jött a postást,vagy csak egyszerűen elfelejted,mert mást is csinálsz....és nem ég szénné benne semmi.

A "hagyományosnál" csak jelez az óra,és kész...süt tovább,itt nem.

Az elektronikus vezérlésnél sokkal több választható spec. funkció van és főleg ezeket lehet kombinálva is használni,beállítani egy adott sütési időn belül.

Viszont én nem vennék inoxot az biztos...csak ha bejárónőm volna,(és hozná magával a drága tisztítót hozzá)

Erre gondoltam:

[link]

2018. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Nem tudom mit értesz "pelenkaanyagon", 17 éves Moránkat cseréltük le ismételten Morára, csak kombináltra és egy karcolás vagy folt nem volt rajta.

Annyiban egyetértek, hogy az inoxot (bármely típusban) nehezebb tisztán tartani, de nem lehetetlen.

Én mosogatószeres szivaccsal törlöm le a szennyeződést és utána papírtörlővel szárazra, hogy ne maradjanak csíkok.

Semmi extra kegyszerek, vagy vegyszerek.

2018. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is inkább az Electrolux felé hajlok, és ez az ajánlott tűzhely tetszik is.

Remélem, hogy tartós is, nemcsak szép.

2018. okt. 5. 07:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Bár a Mora tűzhelyet a Gorenje cégcsoport gyártja, úgy informálódtam, hogy az utóbbi években sokat romlott a minősége.
2018. okt. 5. 07:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Van akinek "nem jön be",hogy elől van a nagy égő.

Mondjuk "érdekes",mikor elől fől a nagy fazék leves,hétul a kis égőn meg rántást pirítasz...=D

2018. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!