Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kemény a víz ahol élünk,...

Kemény a víz ahol élünk, érdemes szárítógéppel kombinált mosógépet vennünk, vagy fölösleges? Valóban vasalni sem kell ha van a házban egy szárítógép?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van szárítógépünk és szinte semmit sem vasalok. Ha rögtön kiveszed a ruhát, amikor lejárt a program és összehajtod, tuti nem kell vasalni. Hozzáteszem, nekünk külön mosógép és szárítógép van.
2012. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a vízóra után egy "vízkezelő berendezést" köttettünk be,ami elvileg elektromos mágneses mező létrehozásával valahogy nem engedi a vízben lévő,vízkővé összeállható dolgokat egymáshoz tapadni(ezt jól megmondtam,de ez a lényege)és állítólag ez működni fog,legalábbis azért van benne reményem,mert BME feljesztés,remélem,akármihez nem adja egy egyetem a nevét.Ára sem volt borsos,11 ezer ft, Szatmári épületgépészeti áruházban vettük.Szárítógépet nem tervezek,mert sajnos nem fér be,de már használtam,és ha tehetném,feltétlenül vennék is,mert igaz,a ruhák szuperek és kevés dolgot kell csak vasalni,pld.ingek.
2012. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tekerj fel a csapra a mosógép elé egy kristályos vízkezelőt és megoldja a problémádat! 3-4.000.-ft.
2012. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi válaszaitokat.
2012. máj. 27. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!