Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vízforraló bekapcsolva hagyása...

Grompa kérdése:

Vízforraló bekapcsolva hagyása okozhat tüzet?

Figyelt kérdés

A vízforraló fülén a gombot valószínűleg bekapcsolva felejtetettem ismerősöm lakásán reggel.

Először kiöntöttem a felét bögrékbe, majd a fülén lévő gomb kikapcsolása nélkül visszahelyeztem a 'tálcájára'. Az áramba is bedugva maradt. Neki szóltam már, nem tud hazamenni este 7 előtt ( most van reggel 10.20 ). Okozhat ez tüzet?



2018. okt. 6. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
automatikusan kikapcsolnak a vízforralók, kiugrik a gomb, szerintem
2018. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Igen, okozhat. De ezt már máskor is megírtam neked. Figyelj

oda arra vacak vízforralóra.

2018. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat. De remélhetőleg nem fog. Ha nem is magától kikapcsolós fajta (van olyan egyáltalán?), akkor se lesz tűz, ha nincs gyúlékony anyag a közelében.
2018. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha leveszed a talpáról, kikapcsol, és nem kapcsolódik be magától, ha visszarakod.
2018. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat :)
2018. okt. 6. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!