Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Úti vízmelegítő/vízforraló...

Úti vízmelegítő/vízforraló készülék létezik, ami pl. elemes? Autóban nincs szivargyujtonk.

Figyelt kérdés
Kirándulni mennénk 4 hónapos babával, legalább 1 étkezést meg kellene oldanunk útközben...Arra gondoltam,esetleg termoszba forróvizet vinni? (A kisfiam csak szopizik,de nagyevő, és minden szopi után kap egy adag korábban lefejt tejet is.Ezt hidegen tudom tartani, csak a felmelegítése macerás útközben...

#vízmelegítő #vízforraló #úti vízforraló
2018. júl. 24. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom,mennyire sürgős a dolog, de wish.com-on beírod a keresőbe, hogy car boiler, ott csomó szivargyújtóról működtethető vízmelegítőt lehet találni néhány 1000 forintért.
2018. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, pont arra nem figyeltem, hogy nincs szivargyújtótok. Annyira evidens volt számomra, hogy minden kocsiban van.
2018. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kis kemping gázpalackot ajánlanám, azon bármit meg tudsz melegíteni, akár forralni is. Csak öngyufát és fém edényt ne felejts el vinni hozzá.
2018. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben viszont talán a pici gázpalackkal működő kemping melegítő lehet a legcélszerűbb.
2018. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik már manapság okos termosz is Wifivel, Li-ion akkuval, de alapvetően a fűtéshez elég sok energia kell, elemmel nem érné meg, akku sem tartana sokáig.
2018. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ilyen vagy hasonló kemping gázfőzőt , palackot.

[link]

2018. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 acelsziv ***** válasza:
Aldiban 4000 egy kemping főző. 600 hozzá a palack.
2018. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Egy ilyen tökéletes mindenkor.

Bár én olaszba vettem pont ilyet, 11 € volt, és 1 € a kis palacl hozzá.

2018. júl. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérné pár ezer forintért előbb egy szivargyújtót beszerelni,behozná az árát,sok minden mást is be lehetne dugni.
2018. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!