Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bosch vagy Lg mosógép? ...

Koves24 kérdése:

Bosch vagy Lg mosógép? Ebben a kérdésben kérném a segítségeteket .

Figyelt kérdés

Tisztelt nagyérdemű , mosógép vásárlás előtt állok és megmondom őszintén , egy kicsit elbizonytalanodtam a kérdésben .


Konkrétan az említett két márka , kb azonos árkategóriába tartozó gépével szemezek .



Az egyik a Bosch WAN28290BY

[link]


A másik a Lg F2J5TN3W

[link]


Mindkettő kb 120000 ft körül van !

A bosch-ra 2év + 3 év regisztráció esetesén , így 5 év garancia van .

Az Lg-re 2 év a gépre és 10 a motorra .

Mindkettő 8 kg ruhakapacitású , A bosch A+++ , a Lg A+++-30% energiaosztályú

Mind kettő tetszik , max a Lg-nél ezt mobiltelefonal való összekötést tartom feleslegesnek!

De elférne !



Miután utána olvastam a dolgoknak , mindkét gépről és gyártóról is olvastam jó és rosszat is egyaránt , és hát kicsit összezavart .


A Bosch-nak felemlegették , hogy túl szűk a dob szája és hogy hamar tönkre mentek (1-2 év )

De én a híres német mérnöki hírnévtől , nem ezt várnám .


Az Lg-né is hasonlókat olvastam , mint pl hogy az elektronika vagy a tömítések mondták be az unalmast , lényegében hogy 1-2 év alatt elromlottak

Azt tudom hogy az Lg nagyon jön fel felé ilyen téren , és állítólag elég jók is

De nincs konkrét tapasztalatom velük !


Persze nem zárható ki , hogy az a pár rossz vélemény és elromlott készülék , a sorozat gyártásból eső gyári hibásnak tudhatok be .


Persze mindkettőről olvastam sok jót is , hogy pl a Bosch német precizitás verhetetlen , kb megfelelő keretek közt örök életű , és hogy a Lg is sokaknál örömmel üzemelnek több éve már , hiba nélkül .


Pont ezért fordulok hozzátok , hogy melyiket lenne érdemesebb venni , mert az idő kérdés elég fontos , egyszer mert nem vennék évente újat ,másfelől mert most egy Elin 4500as van , ami már nagykorúnak mondható (24-26 éves ) , eltekintve az évek alatti javítástól tökéletesen működik jelenleg .


Csak hát már látszik rajta a kora , sok helyen rozsdás , beragad az ajtó , rengetek vizet és áramot eszik , és nem mellesleg a másik szobában is hallom :D



Minden választ nagyon köszönök

Üdvözlettel

Kovesd24 !



2018. okt. 20. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Bosch, és a miért: 1400 centrifuga.


Nagyjából ugyan azt tudja a kettő, de az 1200-as centrifuga az gyenge.

2018. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!