Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Akinek Bosch mosógépe van,...

Akinek Bosch mosógépe van, írjon már nekem! Vagy van itt mosógép szerelő?

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 13:39
 1/8 anonim válasza:
Nekem ilyen mosógépem van , mit szeretnél tudni ?
2018. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval vettem egy használt gépet,mert a régi Whirlpool elromlott és most nem birtunk újat venni. Az a bajom vele,hogy az öblítő nem érződik egyáltalán, kifigyeltem és lemossa már az első öblítésnél, aztán még 2x öblít, így az öblítő semmit sem ér. Azt mondja akitől vettem, hogy a Bosch, Siemens mind igy működik. Ezt nem akarom elhinni.
2018. okt. 11. 16:40
 3/8 A kérdező kommentje:
A barátnőméknek Siemens van, neki nincs ilyen gondja.
2018. okt. 11. 16:41
 4/8 anonim válasza:

Ez nem igaz , dehogy működik így .Nekem a végén engedi hozzá így illatosak a ruhák.

Az a gép hibás , csak kifogás amit mondott.

Akkor senki nem venné meg ha igaz lenne.

Próbáld ki vizkőteleníteni hátha segít valamit.

2018. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha régifajta, mechanikus programkapcsolós, annak hibája okozhat ilyet, nem ártott volna pontos típust írni.
2018. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
WFL2864 a tipusa, és igen, mechanikus programkapcsolós. Mindegyik programnál így öblít, kipróbáltam az összeset.
2018. okt. 11. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem erre gondoltam, ez már elektronikus, processzorvezérlésű. Mechanikus nem sok üzemel már, mint az öreg Energomat például, aminek a programtárcsáját belül egy kis motor forgatja, így lépteti a kapcsolókat stb. Tehát azt arról lehet felismerni, hogy eltekerjük a programkapcsolót, utána az forog "magától".


De ezt nézd meg (#7):


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztar..

2018. okt. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jajj, értem már, igen emlékszem otthon gyerekkoromban még olyan gépünk volt,úgy 20 éve.

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a linket. Az öblítőt nem öntöm a max-ig,azt tudom hogy akkor kifolyik az összes, inkább a másik dolog lehet a probléma.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!

2018. okt. 12. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!