Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosógépemnek egyik napról a...

A mosógépemnek egyik napról a másikra lendkerekes játékautó hangja lett. Ahogy forog a dob pont olyan hangot hallat, mint mikor a kisautót hatrahúzod és elengeded a levegőben a kerekek pedig pörögnek. Az mennyire nem normális dolog?

Figyelt kérdés

#hülyehangjavan #akérdéskomoly
2018. okt. 22. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hagy kérdezzek vissza. Ha egy egytől tizes skálán kellene osztályoznod, ahol a nulla a teljesen nem normális a 10 pedig a teljesen normális, akkor mégis hány pontot adnál rá?
2018. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát mivel eddig nem ilyen hangja volt így ez nekem nem normális. De mivel nem áll meg, nem küld hibaüzenetet sem így ő valahol biztos normálisnak tartja. Legyen mondjuk egy 3-as.
2018. okt. 22. 23:58
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha szorult beléd némi barkács szellem, akkor a hátulját levéve forgasd meg amennyire tudod. Akkor vagy sikerül a hang forrására lelned, vagy nem. Ha nem, akkor be is kapcsolod, futtatsz egy centrizést, ahhoz nem kell víz.

Első nekifutásra ennyi.

Vagy keresel egy szervizt.

2018. okt. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csapágyas lesz az. Ami sok esetben azt jelenti hogy javíthatatlan.
2018. okt. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 belapus ***** válasza:
Lehet épp jókor jön az újabb Otthon Melege csereprogram.
2018. okt. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha csapágyas lesz attól még javítható gondolom. Már csak azért is mert 1 hetes a gép. Holnap hívom őket, csak addig is érdekelt, hogy moshatok e attól még vele, így a két pihenőnap alatt, vagy felejtsem el?
2018. okt. 23. 09:27
 7/15 anonim ***** válasza:

"Már csak azért is mert 1 hetes a gép ... moshatok e attól még vele, így a két pihenőnap alatt, vagy felejtsem el?"


Moshatsz.

Ha kibírja, az neked csak jó. Ha nem, akkor mindegy hogy most romlik el, vagy kér hét múlva.

2018. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Egy tiszta uj mosogep egy het alattn nemlesz csapagyas. Gondolkozzatok mar. En hamarabb egy fuzore vagy hasonlo ruhadarabra gondolok hogy odaszorult.
2018. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyet mostam csak vele ittléte óta, ágyneműket. Nem léptem túl a súlykorlátot. Nem volt az ágyneműben fűző. Se semmi. Ha kézzel forgatom a dobot távirányítós autó hangja van :D Valami baja tuti van, mosás közben még rosszabb. Fokozatosan lett ilyen, először csak picit a 2. mosás alatt, aztán már nagyon. Aztán lekapcsoltam. Beindítottam ma újra de iszonyat zavaró ez a hang. Mint valami játék helikopter ami fel akar szállni. Nevetséges már :D Egy hetes mosógépről van szó...
2018. okt. 23. 12:53
 10/15 anonim ***** válasza:

8." gondolkozzatok már".

Ezt már azután irta ide hogy egy hetes a gép, amikor válaszoltunk.

2018. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!