Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Normális hogy a mosogatógép...

Normális hogy a mosogatógép nem mossa el normálisan a sütő tepsit?

Figyelt kérdés

Bosch 100.000 körüli mosogatógép plusz Finish Quantum Max mosogatógép tabletta 70 fokon 2 és fél óra mosogatás után az alábbi eredményt produkálta. A tiszta tepsin egyszer lett csak pogácsa sütve sütőpapíron.

[link]



2018. aug. 11. 11:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
A mosogatógép csak azt tudja jól elmosni, amihez rendesen hozzáfér. Ha úgy teszed be a tepsit, akkor meg már semmi más nem fér el benne. Szóval szerintem próbálkozni sem érdemes. Ha a felső tálcára befektetted a képen látható felével lefelé a tepsit, és utána ilyen lett, az furcsa. Másképpen nem tudom, hogy lehet úgy berakni, hogy rendesen érje a vízsugár.
2018. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
A ráégett/rászáradt kajamaradékot nem fogja elmosni.
2018. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Csak a sütő tálca volt a mosogatógépben a felső részen a koszos aljával lefelé.
2018. aug. 11. 13:12
 4/30 anonim ***** válasza:
23%
Ez ilyen szokás gazdagéknál, 1 db tálca miatt mosást indítani? Nem egyszerűbb és jobb manuálisan?
2018. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nézd annyira gazdag vagyok, hogy képes vagyok 40 forintos kapszulát elpazarolni egy mososgatásra. Plusz a víz persze. Legyen 100 árammal együtt.
2018. aug. 11. 14:06
 6/30 anonim ***** válasza:
19%
Plusz a gép amortizálása. Minden akció egy lépéssel közelebb visz a halálhoz.
2018. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nézd, ha a mosogatógép kb 5 évig működik úgy, hogy minden másnap használom. Akkor kb 100 Ft az amortizáció ha úgy számolom hogy 5 év múlva 0 ft-ot ér majd a gép. Eléggé felkerekítve mindent 200 Ft egy mosogatás. Egy kávé ára. Tényleg ez jelenti a gazdagságot?
2018. aug. 11. 15:37
 8/30 anonim ***** válasza:
60%
Próbáld meg legközelebb, hogy az alsó részre rakod, legalábbis én azt tapasztaltam, hogy a szutyis dolgokat ott mossa el rendesen. Talán jobban éri közvetlenül a mosogatószeres víz. (az pedig, hogy ki hány db edénnyel indítja el a gépet, másnak ne fájjon.)
2018. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%

Pedig fájhat is még a globális felmelegedés, noha eredetileg nem azért írtam.

Értelmetlennek tartom, de mindegy, ti dolgotok.

Az erőforrások pazarlása más téma, és itt nyilván nem csak a villamos energiáról van szó. A tiszta víz előállítása, segédanyagok gyártása is mind hozzátesz egy kicsit a felmelegedéshez, és még erre is azt mondom, hogy nem nekem fog fájni. Majd a fiatalabb generációnak.

2018. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom alul. Annyira nem durva szennyeződés van rajta. Egy alkalommal sütötem rajta pogácsát papíron. Úgy gondolom ezt le kellene mosnia.
2018. aug. 11. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!