Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kezdő háztartásba milyen...

Kezdő háztartásba milyen felszerelések kellenek?

Figyelt kérdés
Kezdő háziasszony vagyok, eddig csak szökőévente főztem-sütöttem, most viszont különköltözök a szüleimtől, és érdekel is a dolog az utóbbi időben. Szerintem max egy turmixgépem van, ami a sajátom, és vihetem :D Köszönöm!
2018. okt. 26. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy teljes konyha felszerelés érdekel?

Alap fűszerek : só, bors, piros paprika. Aztán szépen a főzések során hozzá jön a többi.

Edények: lábos, fazék, tepsi.. ezek persze igénytől függ mekkorák. Ha csak magad leszel, nem kell túl sok, és túl nagy méretű. Életviteltől is függ.Pl aki szeret, és süt is sokat, annak nyilván az ehhez való dolgok, mixer, stb. De aki nem süt, annak minek.. Szóval eszerint gondolkodj. Szépen lassan kialakul majd a szokásaidból adódoan mire lesz szükséged.

Sok sikert az önálló élethez :)

2018. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem sütöttem eddig nagyon sokat, de ezen változtatni szeretnék, jó lenne összedobni 2 hetente valamit :) Botmixert és robotgépet szeretnék még beszerezni a turmixgép mellé, nem tudom, mi kellhet még.
2018. okt. 26. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!