Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks-ben ti hanyas...

World of tanks-ben ti hanyas szintű tankkal kaptatok először tank ász jelvényt? És az a tank mennyire volt kifejlesztve? (Legénység, modulok, felszerelések stb)

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
6 ossal VK30.01 M el. Nem igen volt kifejlesztve azon semmi. én úgy voltam hogy először a panthert akartam mindenáron kifejleszteni ( azon meg megvan az már 20 szor ha nem többször). De ez a tank ász medál is függ attól hogy mennyire játszott az adott páncélos. Egy ritkábban játszott tankal sokkal könnyebb megszerezni azt mint egy népszerűvel mint pl.: az IS7 es mert sokan játszanak vele
2018. okt. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy egyessel.

Mész vele 2 csatát és máris fullos a tank, a legénység meg eleve 100%os szóval könnyű dolgod van vele.

2018. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De egy kezdő hogy menjen az 1-es szintű tankjával tank ászt? Én arra voltam kíváncsi hogy ha abszolút kezdöként kezdem a játékot kb mennyi fejlödés szükséges hogy tudjak menni egy olyan kört ami után megkapom a tank ász jelvényt
2018. okt. 18. 22:25
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es szerintem összekeverted az elit tank kifejezéssel a tank ászt :)
2018. okt. 18. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
a tank ász medált bármilyen szintü jármüvel meg szerezheted. 1-esel is és 10-esel is. mindösze annyi dolgod van hogy a játékosok átlagához képest egy nagyon jo meccset menjél. en például ms-1-el azt hiszem 5-6 killel nem sikerult tank ászt szereznem csak 1- osztályt. persze a sebzés ép olyan fontos mint a kill. azt is számitja hogy nem csak egy helyben áldogáltál és néztél ki a fejedböl és ugy sebeztél-e hanem inkabb a front közepén aktivan harcoltál. a lepattanot is nézi tudtommal. de kis szinten még nem olyan egyszerü szerezni. a legfontosabb a kill a sebzés a felderités (bár az csakmásodlagos) és az aktivitás. tank ászt nem egyszerü szerezni. persze közel sem lehetetlen. ahoz az is kell hogy az adott nap mindenki viszonylag (hozzád képest) rosszul teljesitsen es persze ennek nagyobb az esélye ha kis szinten játszol kezdők közt. igaz ahogy nekem fel tünt kis szinten többségben már csak régebbi játékosok játszanak uj karival egyéb okokbol kifojolag. persze a kis szintü játékosok kb fele még igy is a kezdökböl áll. szoval a jelvény megszerzésében a szint nem számit. a tank csövére viszont lehet szerezni kiváloság jelvényét ami csak 4-es szint felett szerezhető meg. 1-et nem olyan nehéz szerezni. de 2-öt már elégé és 3-at már szinte lehetetlen. persze sokaknak van akik az adott tankal rendkivül jol tudnak játszani. az hogy az adott tank mennyire van kifejlesztve (modulok legénység) nem lényeges. persze roszabb legénységgel és modulokkal nehezebben fogsz tudni jol játszani. persze sok tanknál ahol van nagyobb szinten választási lehetöség az adott modulok közt (ez alatt föként lövegre gondolok) nem mindig ugyan azt használja mindenki. valaki inkabb az adott tankal a gyorsabban tüzelő kisebbet rombolo löveget szereti valaki az ellenkezőjét. valaki azzal valaki ezzel tud jobban játszani. nekem is egyébként 6 karim van mindegyikben más nemzettel játszok. hogy ha az egyikkel végzek ne abban kezdjek uj nemzetet igy kevesebb nemzeten több hely oztozik és ami tankok nagyon hozzám nöttek meg tudom tartani öket nem kell azzal foglalkoznom hogy nem lesz helyem a garázsban. persze ennek csak akkor van értelme ha az adott nemzettel kb 5-6-nál több ágon indulsz el. pl.: az oroszoknak a TD vonala ami 2 ágazik. ez már 2. az SPG ág csak 1. és a heavy ág ami a végne (10-es szinten) már 4 ágá válik szét. de 8-ason is azt hiszem 3-ág még. szoval ha tank ász jelvény kell akkor szimplán csak menny daráloba sebez és ölj sokat és sose hátul ádogálj egy helyben. persze van akinek ez a stilus fekszik. de akkor nem igen lesz tank ászod viszont kisebb esélyel is halsz meg. de ha vesztetek a végén akkor a harc végén egyedul harcoltál de ha a daráloba lettél volna a csapatársaidal együtt dolgozhattál volna és vesztes mecsnél ha ügyes vagy az egész meccs menetén fordithatsz. szoval amit mondtam ezt tudom ajánlani a tank ász jelvényhez. a szint nem számit csak a tudás és az ügyesség
2018. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó megfogadom a tanácsod :)
2018. nov. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!