Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ilyenkor érdemes kikapcsolni...

Ilyenkor érdemes kikapcsolni a hűtőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Albérletben lakom, a hűtő a tulajé, nem mai hütő, de tökéletesen működik, Zanussi hűtő egyébként.


Kb 1 hete engedtem le, szóval a fagyóban most nincs sok jég, viszont hús van.


Holnap 11 és 15 óra között nem lesz áram dobtak be postán értesítést, viszont én reggel megyek dolgozni.


Érdemes kihúznom reggel vagy nem lesz probléma, ha nem kapcsolom ki, nem akarom, hogy emiatt esetleg elromoljon, viszont ha kihúzom lehet vízben áll a konyha ha este haza érek.


Mindenesetre teszek törölközőt a hűtő elé majd.


Mit javasoltok, köszönöm a válaszokat.


2018. nov. 11. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy húzd ki! Normális hűtőszekrény ennyi időt simán átvészel.
2018. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tekerd fel mostantól közel maxra , 4 óra alatt nem eged le .Aztán vissza optimális 1-2 fokozatra ..
2018. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Semmit ne tegyél. Se fel, se le....amíg nem vagytok idehaza, addig nem nyitogatja senki az ajtót.
2018. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-sen van általában, és ez optimális is neki. Vicces lenne, ha valaki nyitogatná a hűtőt ez időben, hiszen egyedül élek.


Köszönöm mindenkinek.

2018. nov. 11. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az áramszünet 11-15 óra között lesz, de lehet az is, hogy csak 1 órára kapcsolják ki (nálunk így volt legutóbb). A hűtő kibírja a 4 órát is, ne aggódj miatta!
2018. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van kint egy hűtőm, a pincével egy áramkörön. Jött egy nagy zivatar és beázott a pince, leverte a biztosítékot, le se tudtam menni, mert elég komoly víz volt lent. Másnap reggel vettem észre, hogy a hűtő nem megy. Akkorra kezdtek a fagyos cuccok felületei puhulni, de belül kemények voltak. Ez kb. 12 óra idő múlva volt, kb 25-26 fok melegben.
2018. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek nem volt semmi probléma.
2018. nov. 13. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!