Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kenyérsütő vásárlás tippek,...

Kenyérsütő vásárlás tippek, javaslatok? (Olyat keresek, ami kipróbált és mások is ajánlanák. )

Figyelt kérdés

Lényeg, ami kéne bele:

- Dagasztó funkció

- Kelesztő funkció

- Tapadásmentes, könnyen tisztítható

- Tudja olyan ropogósra sütni a kenyér héját, mintha a sütőből vettem volna ki (imádjuk a friss, ropogós héjú kenyeret, ennél jobb nincs)

- Lehessen bármilyen lisztből kenyeret készíteni benne (ez azt jelenti, hogy ne csak gabonából, hanem pl. más növényből származó lisztből, pl.: lencséből)

- Kipróbált, megbízható márka - nem világhírű (Bosch, Philips meg hasonlók) mert én NEM A MÁRKÁT AKAROM MEGFIZETNI, hanem a teljesítményt

- Elfogadható ár (30.000 ft értékhatárig)


2018. nov. 27. 12:25
 1/4 A kérdező kommentje:

AMI MÉG FONTOS:

- Legyen rajta időzítő (ha pl. az ember korán reggel felkel és frissen sült kenyeret szeretne reggelizni munkába menet előtt)

2018. nov. 27. 12:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindegyiken van időzítő, meg a többi is, amiket írtál, szokásos dolgok már régóta.

De egyik kenyér sem lesz olyan kérges, mint a hagyományos sütésű. Ez más.

És akkor is a Panasonic a kenyérsütők királya.

De én sem állítom, hogy a Clatronic-klónok nem jók, amin alapul szinte mindegyik, a márkásabb kivételektől eltekintve.

2018. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 repulo ***** válasza:

Felveszed Marit, adsz neki egy már majdnem tisztességes fizetést, adsz cselédszobát meg egy vekkert és kikötöd, hogy minden reggel friss házikenyeret akarsz az asztalon látni.

Járulékos hozadék, hogy napközben ráér főzni, mosni, takarítani is. :-)

2018. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van Hausmeister, meg Clatronic is de mind kettő jó kenyeret süt. De mint előttem írták nem lesz olyan ropogós héja mint amit a tűz kivűlről ér. De az is finom kenyér, fehér lisztből sütöm.
2018. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!