Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elöltöltős mosógép, vízlágyító?

Elöltöltős mosógép, vízlágyító?

Figyelt kérdés
Ki milyen vízlágyítást ajánlana? Anno a szerelő ismerősünk,azt mondta,hogy 1l 20%os ecet a dobba és üresen,hideg vízzel indítsuk el.Nem kell bedőlni a sok reklám fogásos drága cuccoknak.Azokban is legfőképp ecetsav van.
2019. jan. 12. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Simán mehet bele, ez még olyan alacsony töménységnek számít, hogy legfeljebb nem oldja az erősebb lerakódásokat, de ártani nem fog.

Valamikor én sósavval is megkínáltam az öreg Energomatot, működik azóta is.

Csak nem kellett volna állva hagyni semennyit, mert a rozsdamentes dob fényes felülete néhol elszíneződött, a vízkő és a sav reakciójának eredményeként.

Ha folyamatosan járattam volna és/vagy kisebb töménységet alkalmazok, akkor még ez a kis esztétikai hiba sem állt volna elő.

2019. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 repulo ***** válasza:
Azért én nem keverném a vízlágyítást a vízkőoldással. :-)
2019. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vízlágyítás természetesen más fogalom, de nekem ez már fel sem tűnt, az "oldal szelleme" miatt.

Pedig sok írásom született háztartási víztisztító témákban, vagyis nem áll távol az ügy, de ezt most észre sem vettem.

2019. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vízlágyítás volt a kérdés,a 3. hozzászólóhoz írnám. Mi ezzel a probléma,vagy olyan nagy embernek érzi magát,de értelmezni azért nehéz vagy nem is tud? Akkor inkább ne szóljon csak olvassa a "sok szellemit"vagy ne lépjen fel az oldalra.Nagy arcú okoska.
2019. jan. 12. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
én ecetet használok
2019. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Nem tudom, miért pont engem pécéztél ki, miközben a #2 hozzászóló is jelezte, hogy valamit nagyon összekeversz.

Tehát arra utalok, hogy legalább ketten is szóltunk, valami okból. Vajon miért?

De nem, te okosabbnak képzeled magad mindenkinél.

Pedig butaságot írtál, csak nem érted, még mindig. Viszont arra van eszed, hogy agresszívkodsz, felháborodsz, kötekedsz.

Ahelyett, hogy inkább tájékoztatást kérnél olyanoktól, akik szakértői a témának.

Még nem is kellene messzire böngészni ahhoz.

Ráadásul a #1 válaszommal még segíteni is próbáltam.

Arcátlan vagy, nagyon.

2019. jan. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdező felháborodását mert egyrészt nem szóltak be semmi durvát, másrészt vízlágyításról kérdez és 20 százalékos ecetről beszél aminek ugye a lágyításhoz semmi köze????
2019. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen keménységű a csapvized.
2019. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!