Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy 4 éves Whirlpool...

Van egy 4 éves Whirlpool mosógép, rendszeresen használva illetve karbantartva, fertőtlenítve stb. Ariel mosópor calgon vízlágyító, mégi olyan büdös mintha egy hadsereg rohadt zoknija állna benne!? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Amikor nem használod, nyitva marad a mosógéptető?

Ha lecsukva van, akkor nem tud kiszáradni és belül dohosodik,penészedik és ez okozza a büdösséget.

2011. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen , nyitva van
2011. jan. 1. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kifolyócsőben megállhat a víz és beposhad. De az is lehet, hogy valami a dob mellé esett és újra és újra vizes lesz, lassacskán elrohad. A gép alján van egy kis ajtóféle, ott meg tudod nézni a szűrőt.
2011. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kifolyó cső nem lehet mert mint írtam rendszeresen,használva tisztítva.

A szűrő tisztítva.

A dob mellé hogy esik be ? az zárt ! (azt hiszem)

De azért köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Egyéb ötlet?

2011. jan. 1. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Valahol valami rohad benne. Azt kell megkeresni és eltűvolítani. Amennyire tudjátok, ti is megnézhetitek, de lehet, hogy szerelő kell hozzá, annyira szét kell szedni.
2011. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Csinálj egy üres mosást, amibe csak két littyó ecetet öntesz, aztán jó pár rendes mosáson keresztül mindig tegyél egy kis ecetet a mosószer mellé. Én egy éve csinálom így (vízlágyító helyett kb. egy deci ecetet teszek), és azóta nincs bűz, sőt illatos a mosógépem üresen is. Pedig előtte, ahogy mondod, berohadás szaga volt.
2011. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Öblítő/mosószeradagolót kimostad? Nekem ott is be szokott rohadni, olyan barnás nyálkás réteg képződik 2-3 hét alatt. Eleinte sokat szenvedtem a takarításával, most már nem várom meg, hogy lerakódások legyenke rajta, időnként csak leveszem (felültöltős) és a mosogatógépbe dobom az edényekkel. Szép tiszta lesz.

A mosáshoz én is mindig adok egy kis ecetet, ez is segít a szagok megelőzésében.

2011. jan. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

huu nalunk is ez van hogy az oblitoadagolo csupa trutyi, de en ugy lattam hogy nem lehet levenni a fedorol csak ezt az adagolo reszt szetnyitni, fog es koromkefevel meg ultraval kisikaltam de az oblitotarto belsejehez nem ferek hozza.

ripp hogy mit csinaljak?

toltsem tele hypoval?sosavval?es hagyjam allni utana meg inditsak egy ures mosast? vagy mit csinaljak?

2012. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!